Modne, nowoczesne fryzury, które nie wymagają skomplikowanej stylizacji

Współczesny rytm życia często wymaga od kobiet poważnej aktywności. W tym rytmie nie ma czasu na dbanie o siebie. Dlatego fryzury, które świetnie wyglądają bez stylizacji, stają się coraz bardziej poszukiwane.

Fryzury niewymagające stylizacji

Jeśli twoje włosy są naturalnie proste, koniecznie rozważ fryzurę carré. W nowoczesnych wersjach jest to bardzo stylowa i wygodna fryzura. Możesz wypróbować wersję wydłużoną lub bawić się grzywką. Carre nadaje twarzy wyrafinowany i pełen wdzięku.

Przycięty bob przypadnie do gustu tym, którzy lubią bardziej kobiece i delikatne modele. Bob zapewnia objętość w koronie, aw połączeniu z długimi grzywkami jest to po prostu arcydzieło. Obraz okaże się stylowy, atrakcyjny, skuteczny. Optymalny kształt grzywki w tym przypadku jest ukośny, ale można go stylizować na różne sposoby.

Bob-carre to elegancka, stylowa, efektowna fryzura dla wszystkich grup wiekowych. Połączenie fryzur typu bob i carre zapewnia doskonałą objętość u nasady włosów, wygląda naturalnie, naturalnie, łatwo się układa. Możesz eksperymentować ze stylizacją, dobrze wygląda z różnymi rodzajami grzywki.

I nie zapominajmy o pixie. Fryzura pixie jest praktyczna, wygodna, uniwersalna, łatwa w układaniu i jest odpowiednia dla kobiet o wyrazistych rysach twarzy, które chcą wyglądać odważnie, ale nie mają czasu na układanie fryzury.

Ta fryzura wygląda idealnie z długimi grzywkami. Taki duet wygląda umiarkowanie odważnie, a jednocześnie efektownie i stylowo. Długie grzywki dodają obrazowi delikatności i kruchości. Dla pixies odpowiednie są różne rodzaje długich grzywek – ukośne, kurtynowe, podarte, frezowane.

Takie fryzury wyglądają znacznie świeżo niż długie fryzury i będą mniej kłopotliwe podczas stylizacji.

Długie włosy wymagają dużo czasu na pielęgnację i stylizację, a biorąc pod uwagę przyspieszone tempo współczesnego życia, coraz więcej kobiet rezygnuje z długich fryzur na rzecz fryzur średnich i krótkich, które dodają świeżości ich wizerunkowi.

Czytaj więcej: Proste włosy: piękne, nietypowe i modne fryzury dla pań 40+