Modne, krótkie fryzury dla kobiet po 40-tce.

W wieku 40 lat kobieta chce wyglądać młodo i pięknie. Ozdabianie swojego wizerunku, nadawanie mu świeżości, lekkości jest całkiem realne. Pomoże w tym dobrze dobrana fryzura odmładzająca. Krótkie fryzury to najlepszy sposób, aby obraz był jaśniejszy, bardziej dynamiczny i młodszy. To właśnie osiągają styliści, gdy na krześle siedzi dojrzała dama.

1. Fryzura Pixie z asymetryczną grzywką.

Idealne rozwiązanie, jeśli nie boisz się rozstać z długością. Ta fryzura doskonale odświeża i sprawia, że ​​twarz staje się jaśniejsza i bardziej elegancka. Jeśli należysz do kategorii odważnych kobiet, które uwielbiają zwracać na siebie uwagę, to jest twoja opcja.

2. Fryzura bob

Fryzura Bob jest idealna dla kobiet o cienkich i rzadkich włosach. Fryzura wygląda kobieco, stylowo i nowocześnie, może być zarówno gładka, jak i nieostrożna, zarówno z grzywką, jak i bez, i jest odpowiednia zarówno dla młodych kobiet, jak i starszych pań.

3. Fryzura carre

Kobiety preferują tę fryzurę ze względu na jej wszechstronność. Fryzura odmienia oblicze płci pięknej, jest łatwa w stylizacji, wielopłaszczyznowa i różnorodna pod względem stylizacji. Każdego dnia możesz wyglądać inaczej, a ograniczeniem stanie się tylko bogactwo wyobraźni i gustu

4. Warstwowy bob

Bob to klasyczna fryzura, która w ostatnich latach stała się bardzo zróżnicowana. Długość, szczegóły dobierane są indywidualnie – dlatego fryzura jest absolutnie uniwersalna. Bez względu na typ twarzy, wiek, wagę, styl, możesz wybrać własną wersję pięknej fryzury. Warstwowy bob to jedna z najpopularniejszych fryzur w tym sezonie.

5. Fryzura pixie-bob

Fryzura pixie-bob łączy w sobie zalety fryzury bob i fryzury pixie. Fryzura dobrze wygląda na twarzy każdej kobiety i można ją dopasować do każdego stroju. Ta fryzura łączy w sobie śmiałość z delikatnością i jest prawdziwym prezentem dla nowoczesnej, niezależnej i pewnej siebie kobiety.