Modne krótkie fryzury: 5 pięknych fryzur dla kobiet w każdym wieku

W każdym wieku kobieta chce wyglądać młodo i pięknie. Ozdabianie swojego wizerunku, nadawanie mu świeżości, lekkości jest całkiem realne. Pomoże w tym dobrze dobrana fryzura odmładzająca. Krótkie fryzury to najlepszy sposób, aby obraz był jaśniejszy, bardziej dynamiczny i młodszy.

1. Fryzura bob-carre

Bob-carre to jedna z najpopularniejszych fryzur. Niesamowity kształt, praktyczność i wszechstronność pozwoliły tej fryzurze przyciągnąć uwagę wszystkich kobiet. Fryzura pasuje do każdego kształtu i struktury twarzy, dlatego znów stała się poszukiwana na całym świecie.

2. Fryzura pixie

Fryzura pixie jest idealne rozwiązanie, jeśli nie boisz się rozstać z długością. Ta fryzura doskonale odświeża i sprawia, że ​​twarz staje się jaśniejsza i bardziej elegancka. Jeśli należysz do kategorii odważnych kobiet, które uwielbiają zwracać na siebie uwagę, to jest twoja opcja.

3. Fryzura pixie-bob

Jeśli nie lubisz brać radykalnych rozwiązań, wypróbuj fryzurę typu pixie-bob. Krotka fryzura pixie-bob doda świeżości i wyrazistości Twojej twarzy, ale nie umniejsza Twojej elegancji. Fryzura pixie bob ma wiele odmian ale zalecamy zwrócenie uwagi na wersję z grzywką.

4. Fryzura carre

Fryzura carre jest uwielbiana przez wszystkich, od 16-letnich dziewczynek po panie w szacownym wieku. Ta fryzura to ucieleśnienie młodości i kobiecości, pasuje do wszystkich kobiet, jest uniwersalna i łatwa w utrzymaniu. Fryzura carre ma wiele wariantów: z grzywką lub bez, do uszu lub do szyi…

5. Fryzura garcon

Dziś każda kobieta może nosić krótką fryzurę, w chłopięcym stylu, nie tracąc przy tym swojej elegancji i kobiecości. Taka fryzura jest świeża, nowoczesna, stylowa i jest idealnym wyborem dla zdecydowanych i pewnych siebie kobiet. Fryzura garcon jest idealna dla kobiet o delikatnych rysach twarzy i kruchej budowie ciała.