Modne krótkie fryzury: 30 pięknych fryzur dla kobiet w każdym wieku

Moda na krótkie fryzury rośnie. Nic dziwnego, ponieważ te fryzury wyglądają stylowo, wyraziście i współcześnie. I w przeciwieństwie do długich fryzur są znacznie łatwiejsze do ułożenia.

Krótkie fryzury dodają kobiecie świeżości i śmiałości i są dobre dla pań o cienkich i rzadkich włosach, które chcą zachować elegancję. Zobaczmy jakie są główne trendy tego sezonu.

1. Fryzura bob

Fryzura Bob jest idealna dla kobiet o cienkich i rzadkich włosach. Fryzura wygląda kobieco, stylowo i nowocześnie, może być zarówno gładka, jak i nieostrożna, zarówno z grzywką, jak i bez, i jest odpowiednia zarówno dla młodych kobiet, jak i starszych pań. Ponadto bob jest łatwa w stylizacji, nie wymaga częstych poprawek, wygląda naturalnie i młodzieńczo.

Istnieje wiele odmian tej fryzury, dlatego uważa się ją za uniwersalną. Boba można wykonać na średnich, krótkich włosach. Szczególnie popularna jest stopniowana fryzura, która daje niesamowitą objętość. Prawie każda struktura włosów skorzysta na tej fryzurze.

2. Fryzura carre

Fryzura carre jest uwielbiana przez wszystkich, od 16-letnich dziewczynek po panie w szacownym wieku. Ta strzyżenie to ucieleśnienie młodości i kobiecości, pasuje do każdej kobiety, a jednocześnie jest uniwersalna i łatwa w utrzymaniu. Fryzura carre ma wiele wariantów: z grzywką lub bez, do uszu lub do szyi, klasyczna lub na schodach, do włosów prostych lub falowanych.

Fryzura carre na krótkie włosy jest bardziej odpowiedni dla właścicieli wyrafinowanej twarzy w kształcie owalu lub serca. I odwrotnie, nie jest to najlepszy kształt dla okrągłej i kwadratowej twarzy. Warianty z grzywką dobrze ukrywają zmarszczki i nadają odważnego spojrzenia, a te bez grzywki odsłaniają czoło i przenoszą uwagę na oczy.

3. Fryzura Shaggy

Krótka, kudłata fryzura wygląda wdzięcznie, niedbale i stylowo – dokładnie to, co jest teraz modne. Jest świetna z grzywką i bez, ale długie grzywki dają możliwość eksperymentowania ze stylizacją. Fryzura wygląda romantycznie i naturalnie, a naturalność to główny trend ostatnich sezonów.