Modne jesienne fryzury powiększające objętość włosów: 12 super pomysłów

W 2022 roku moda na naturalność nie gryzie się z realizacją kreatywnych pomysłów na swoje fryzury. W jesiennym trendzie krótkie fryzury nadają włosom dodatkową objętość. Stylowe fryzury z finezyjnymi cięciami, frezowanymi pasmami i warstwami również wyglądają bardzo oryginalnie.

Krótka fryzura: garcon i pixie

Odważnym, pewnym siebie kobietom spodobają się nieco ekstrawaganckie fryzury garcon i pixie, które dodają fryzurze dodatkowej objętości. Pixie z krótkimi włosami z tyłu głowy i długimi przednimi pasmami jest odpowiednia dla kobiet w każdym wieku i z każdym typem twarzy.

Ale garcon, którego charakterystyczną cechą jest rozdarta ukośna grzywka, jest bardziej odpowiedni dla młodych kobiet.

Potargany bob z grzywką

Ta fryzura jest idealna dla tych kobiet, które nie lubią długo stać w pobliżu lustra, stylizując włosy. Dynamiczna wariacja z efektem celowego zaniedbania wygląda świeżo i dynamicznie na kobietach, nawet na cienkich i rzadkich włosach.

Kare z kaskadą

Fryzura bobowa z kaskadą wygląda łatwo i luksusowo na każdej kobiecie. Dzięki zastosowaniu podartych pasm fryzura wygląda niesamowicie zwiewnie i obszernie.

Wielopoziomową kaskadę najlepiej połączyć w jedną fryzurę typu bob. Z taką fryzurą możesz pojawić się na spotkaniu biznesowym i na uroczystym wieczornym przyjęciu.

Kare

Ten rodzaj fryzury jest odmianą boba i będzie bardzo popularny tej jesieni. Zewnętrzne zwinięte końce wyglądają dziko i naturalnie, a dodatkowo fryzura zwiększa optycznie gęstość naszych włosów.

Rozważane modne jesienne fryzury powiększające objętość włosów pozwolą kobietom stworzyć różnorodne atrakcyjne jesienne fryzury, ukrywając wady i podkreślając atuty naszej twarzy.