Modne fryzury z grzywką: komu pasują?

Po 40 latach fryzura powinna nie tylko ozdobić twarz, ale także odmłodzić kobietę. Dlatego wybór fryzury dla dojrzałego wyglądu jest odpowiedzialnym i trudnym zadaniem. Zadbana kobieta z piękną orzeźwiającą fryzurą wygląda niesamowicie w każdym wieku. W tym sezonie styliści sugerują zwracanie uwagi na włosy średniej długości i fryzury z grzywką.

Fryzury z grzywką dla 50 latki

Karre + skośne długie grzywki – uniwersalna opcja dla pań 45+. Jeśli twoja twarz nie jest idealna, unikaj prostych geometrycznych linii na rzecz warstw i płynnych przejść od grzywki do głównej fryzury.

Średni bob z prostą grzywką to stylowa alternatywa dla carré. Znowu lekka asymetria grzywki będzie plusem dla dojrzałych pań.

Wielowarstwowa, wydłużona fryzura będzie pasować do chudych kobiet mody o wydłużonej twarzy. Długie grzywki zakryją oznaki wieku wokół oczu. Jeśli masz wysokie czoło, nie rób zbyt grubej i głębokiej grzywki. Rozdarte pasma uwydatniają rysy twarzy.

Podarte grzywki + bob bob to odpowiedni trend na poprawę wizerunku. W połączeniu ze złożoną kolorystyką ta fryzura jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Cienkie włosy nie są powodem, aby pozbawiać się modnej fryzury. Krótki bob z prostym przedziałkiem i wydłużonymi grzywkami po obu stronach sprawi, że Twoja twarz będzie ładniejsza. Dobrze dobrana długość grzywki wygładzi kanciasty podbródek i wyraźne kości policzkowe u szczupłych modnych kobiet.

Pixie + krótka grzywka – kontrast, który odmładza i odświeża wygląd. Wydłużone pasma z przodu z powodzeniem zaprezentują owal twarzy.

Panie o cienkich włosach powinny porzucić grubą grzywkę na rzecz gęstości głównych pasm. Zrównoważone długości fryzury i grzywka sprawią, że fryzura będzie podkreśleniem Twojego wyjątkowego stylu.

Proste krótkie grzywki nadają się do fryzur o dowolnej długości. Najważniejsze jest, aby prawidłowo ocenić stan i grubość włosów, a także rodzaj wyglądu. Fashionistki 45+ nadal powinny preferować grzywkę pod brwiami, dzięki czemu drobne niedoskonałości górnej części twarzy staną się mniej widoczne, a nacisk na urzekający wygląd pozostanie.

Czytaj więcej: Proste włosy: piękne, nietypowe i modne fryzury dla pań 40+