Modne fryzury w 2022 roku: zdjęcia aktualnych trendów

Fryzury to możliwość wyboru nie tylko długości, ale także kształtu fryzury. Na przykład w 2022 roku bob, kare, pixie, garcon, kaskada to stylowe rozwiązania do włosów, które każdy może zrobić. Jednak w strzyżeniu ważna jest nie tylko długość i kształt, ale także faktura, kolor włosów, stopniowanie, indywidualne parametry, które najlepiej wpłyną na wynik.
Na przykład, segmentowana kolorystyka kontrastowa i każdego rodzaju blondynki to gorący trend w 2022 roku. Aby pomóc Ci zdecydować o rodzaju modnej fryzury – spójrz na wybór najbardziej stylowych opcji.

Krótki bob (kare)

Szykowne rozwiązanie, ponadczasowy trend, który towarzyszy nam od dawna. Jednak w 2022 roku szczególnie popularny jest krótki bob. Jednak średnią i długą długość poniżej ramion można śmiało przypisać również klasykom, trendom mody. Nawet dziewczyny, które nie mają skłonności do modnych eksperymentów, noszą fryzurę kare. Można ją z powodzeniem połączyć z grzywką, skrócona wersja dobrze poradzi sobie z tym zadaniem. 

Bob i długi bob

Bob – chyba jedna z najpiękniejszych fryzur, dodaje szyku objętości i wydłuża szyję. Jednocześnie możesz wybrać zarówno najkrótsze, jak i wydłużone opcje, z grzywką i bez: w 2022 roku są równie popularne. Innym popularnym rozwiązaniem jest długi bob, który podbił serca modnych dziewczyn.

Mullet

Styliści zwracają również uwagę kobiet na modną i odważną fryzurę Mullet. Ten styl, który łączy w sobie śmiałość i kobiecość, krótkie i długie włosy, jest teraz niezwykle aktualny. Dodatkowo jest to świetna opcja, jeśli potrzebujesz alternatywy dla wydłużonego lub kaskadowego boba, gdy długość jest zachowana z tyłu.

Wygolenie

Długość włosów w tym przypadku nie ma znaczenia. Tutaj możesz zrobić krótką fryzurę, która od dawna jest uniseksowa. Albo pixie, kaskada, a nawet klasyczny bob. A ogolone części za uchem tylko odegrają rolę modnego, odważnego wyglądu. Taki świeży element pozwoli ci na nowe spojrzenie na zwykłą fryzurę.