Modne fryzury na jesień i zimę 2021/2022. Najnowsze trendy i stylizacje!

W tym roku moda na krótkie fryzury osiągnęła swój szczyt, zwłaszcza, że ​​lato okazało się gorące i chcesz maksymalnego komfortu. Styliści oferują ogromną liczbę modeli dla dziewcząt i kobiet w każdym wieku i stylu życia.

1. Fryzura Pixie w wersji ultrakrótkiej

Ten trend stał się prawdziwym hitem w 2021 roku, ta fryzura jest idealna dla pań w każdym wieku. Radykalna długość będzie wymagała pewnej odwagi, ale obraz okaże się bardzo wyrazisty i stylowy.

Idealnym rozwiązaniem jest uzupełnienie pixie prostymi lub ukośnymi grzywkami o dowolnej długości. Rozcieńczenie sprawi, że grzywka będzie lżejsza, bardziej elegancka. Obszerna korona i ukośne grzywki to świetny wybór, aby dodać wyrafinowania Twojej twarzy. Pixie elegancko wpasuje się w wizerunek dynamiczny, energiczny i sprawi, że będzie bardziej zadbany.

2. Przycięte fryzury typu bob

Kolejny hit, który nie wymaga tak radykalnego usuwania długości, dlatego będzie pasował do bardziej konserwatywnych pań. Osobliwością boba jest jego wszechstronność, pasuje do prawie każdego rodzaju twarzy i jest organiczny na każdej strukturze włosów.

Jeśli Twoim celem jest odświeżenie wizerunku, wygląd młodszy i ciekawszy, wybierz swoją wersję modnego boba. A różne rodzaje grzywek dodadzą indywidualnego wyglądu.

3. Krótki Carre z prostym kroju

Ta fryzura jest uwielbiana przez wszystkich, od 16-letnich dziewczynek po panie w szacownym wieku. Jest ucieleśnieniem młodości i kobiecości. Fryzura jest odpowiednia dla wszystkich kobiet, jest uniwersalna i łatwa w utrzymaniu.

Fryzura ma wiele wariantów: z grzywką lub bez, do uszu lub do szyi, klasyczna lub na schodach, do włosów prostych lub falowanych. Warianty z grzywką dobrze ukrywają zmarszczki a te bez grzywki odsłaniają czoło i przesuwają akcent na oczy.

Czytaj więcej: Piękne, nietypowe i modne fryzury dla 50-letnich kobiet na 2021 rok