Modne damskie fryzury: 7 fryzur, które dodadzą twoim włosom objętości

Z wiekiem nasze włosy tracą swój dawny urok. Pasemka siwieją i stają się bardziej kruche, włosy tracą objętość, a odrosty nie są już tak mocne i elastyczne jak przed chwilą.

W związku z tym po 40 latach coraz trudniej jest sprawić, by fryzura wyglądała spektakularnie. Ale problem można rozwiązać, jeśli wybierzesz odpowiednią fryzurę. Oto 7 fryzury, które dodadzą objętości Twoim włosom i podkreślą Twoje wyrafinowanie.

Fryzury carre dla średnich włosów

Ta fryzura jest uwielbiana przez wszystkich, od 16-letnich dziewczynek po panie w szacownym wieku. Jest ucieleśnieniem młodości i kobiecości. Fryzura jest odpowiednia dla wszystkich kobiet, jest uniwersalna i łatwa w utrzymaniu.

Fryzura ma wiele wariantów: z grzywką lub bez, do uszu lub do szyi, klasyczna lub na schodach, do włosów prostych lub falowanych. Warianty z grzywką dobrze ukrywają zmarszczki a te bez grzywki odsłaniają czoło i przesuwają akcent na oczy.

Krótkie fryzury bob

Fryzura bob jest jedną z najbardziej cenionych fryzur na świecie. Fryzura jest praktyczna, wszechstronna, wygląda wspaniale na twarzy każdej kobiety i pasuje do każdego stroju.

Grzywka kryje zmarszczki, trądzik i inne niedoskonałości skóry, a niechlujny styl rekompensuje brak objętości i wyrównuje rysy twarzy.

Krótkie fryzury typu bob-carre

Asymetryczne fryzury na krótkie włosy wyglądają jednocześnie odważnie i elegancko. Asymetryczna fasola nadaje się zarówno do grubych, jak i cienkich włosów, i wygląda wspaniale nawet po 50 latach.

Fryzura typu bob-carre jest łatwa w układaniu, nie wymaga częstych poprawek, wygląda naturalnie i jak najbardziej młodzieńczo. Ta fryzura będzie pasować większości kobiet.

Fryzura Pixie na krótkie włosy

Fryzura Pixie jest praktyczna, wygodna, uniwersalna, łatwa w układaniu i jest dobra dla kobiet, które chcą wyglądać odważnie, ale nie mają czasu na układanie fryzury.

Jednocześnie fryzura pixie to prawdziwy skarb dla pań o cienkich i rzadkich włosach, ponieważ dodaje objętości korzeniom. Asymetryczne grzywki dodadzą Twojej twarzy śmiałości i delikatności. A wersja bez grzywki odsłoni Twoje czoło i nada Ci współczesny wygląd.

Fryzura paź

Fryzura paź jest uważane za romantyczną i kobiecą fryzurę. Fryzura nie wymaga regulacji i charakteryzuje się płynnymi przejściami, zaokrąglonymi pasmami i prostymi grzywkami.

Fryzura wygląda spektakularnie na kobietach, które mają długie, pełne wdzięku szyje i delikatne rysy twarzy. Ale pożądany efekt uzyskasz tylko wtedy, gdy masz proste włosy.

Średnie fryzury warstwowe

Warstwowe fryzury wyrównują kontur twarzy, dodając jej wyrafinowania. Są uniwersalne, stylowe, trudniejsze do ułożenia (w zależności od długości włosów), ale efekt jest wart zachodu.

Fryzury na średnio falujące włosy

Loki zmienią Cię w romantyczną, odważną i pełną życia kobietę. Jeśli masz proste włosy, możesz uzyskać pożądany efekt, korzystając z usług fryzjera. Wszyscy kochają kobiety z falowanymi włosami, jeśli są zadbane.

Czytaj więcej: Piękne, nietypowe i modne fryzury dla 50-letnich kobiet na 2021 rok