Modne damskie fryzury: 7 fryzur dzięki którym będziesz wyglądać młodziej!

W wieku 40 lat kobieta chce wyglądać młodo i pięknie. Ozdabianie swojego wizerunku, nadawanie mu świeżości, lekkości jest całkiem realne. Pomoże w tym dobrze dobrana fryzura odmładzająca. Krótkie fryzury są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Zobacz więc, co dziś polecają modni styliści fryzur.

1. Fryzura Carre

Ta fryzura jest uwielbiana przez wszystkich, od 16-letnich dziewczynek po panie w szacownym wieku. Fryzura jest odpowiednia dla wszystkich kobiet, jest uniwersalna i łatwa w utrzymaniu. Warianty z grzywką dobrze ukrywają zmarszczki i nadają odważnego spojrzenia, a te bez grzywki odsłaniają czoło i przenoszą uwagę na oczy.

2. Warstwowa fryzura bob

A jeśli chcesz wyglądać jeszcze bardziej kobieco, wybierz warstwową fryzurę bob. Nierównomiernie ścięte kosmyki to świetny sposób na zwiększenie objętości fryzury i stworzenie wrażenia grubszych włosów o większej objętości.

3. Fryzura bob-carre

Bob-carre to elegancka, stylowa, efektowna fryzura dla wszystkich grup wiekowych. Połączenie fryzur typu bob i carre zapewnia doskonałą objętość u nasady włosów, wygląda naturalnie, naturalnie, łatwo się układa. Bob-carre jest odpowiedni zarówno w casualowym, jak i wieczorowym – przy odpowiedniej stylizacji.

4. Fryzura pixie

Fryzura pixie jest praktyczna, wygodna, uniwersalna, łatwa w układaniu i jest odpowiednia dla kobiet o wyrazistych rysach twarzy, które chcą wyglądać odważnie, ale nie mają czasu na układanie fryzury. Jeśli chodzi o kolor, sugerujemy zwrócenie uwagi na siwe blond, platynowy blond i rude włosy.

5. Fryzura paź

Ostatnio bardzo popularne są również fryzury vintage z modnymi akcentami. Klasyczna fryzura paz to idealne rozwiązanie dla eleganckiego wyglądu. Kształt fryzury jest bardzo oryginalny, a technika wykonania pozwala na wykonanie niemal bez stylizacji. Zwiększa się objętość i obraz jest wizualnie odmłodzony.

6. Fryzura kaskada

Kaskada świetnie wygląda na różnych długościach włosów, więc nie może być żadnych ograniczeń. Ogromnym plusem kaskady jest to, że sprawia, że ​​pasma są bardziej obszerne, nawet jeśli są cienkie i rzadkie. Idealnie nadaje się również do włosów kręconych.

7. Falowane włosy

Loki zmienią Cię w romantyczną, odważną i pełną życia kobietę. Jeśli masz proste włosy, możesz uzyskać pożądany efekt, korzystając z usług fryzjera. Wszyscy kochają kobiety z falowanymi włosami, jeśli są zadbane.