10 fryzur dzięki którym będziesz wyglądać młodziej!

Stylowa fryzura jest odpowiednia w każdym wieku, ponadto po 40-tce musisz wybrać fryzurę, biorąc pod uwagę trendy w modzie. W przeciwnym razie obraz okaże się staromodnyi nudny. Modne fryzury dla dojrzałych kobiet mogą odmłodzić twarz i odświeżyć cały wizerunek.

1. Pixie

Zwróć uwagę na nowoczesną fryzurę pixie. Fryzura świetnie wygląda zarówno z jasnymi, jak i ciemnymi pasmami.

2. Fryzura bob i platynowy odcień włosów

Blond w odcieniach platyny jest teraz całkiem aktualny. Ten kolor włosów wygląda spektakularnie i stylowo. Takie odcienie idealnie prezentują się w duecie z krótką fryzurą typu bob. Ale stylizacja będzie dość prosta.

3. Pixie z długą grzywką

Jeśli pasma są cienkie, ta opcja będzie Ci odpowiadać. Ciekawe wrażenie robi wolumetryczna korona i kontrast długości. Długie grzywki korygują cechy w razie potrzeby.

4. Nowoczesna fryzura pixie i ciemnobrązowe włosy

Ten odcień wygląda niesamowicie elegancko i stylowo, a jednocześnie jest naturalny i szanowany. Ta lakoniczna opcja podkreśli wyrazistość kości policzkowych.

5. Modny bob

Istnieje wiele odmian nowoczesnego boba, możesz wybrać dla każdego typu twarzy i struktury włosów. Wystarczy pobawić się długością i detalami, aby znaleźć to, czego potrzebujesz. Świetnie prezentuje się bob z asymetriąi wielowarstwowy bob.

6. Fryzura garcon

Jeśli kochasz odważny wygląd i lubisz wyróżniać się z tłumu, wypróbuj garcon. Dzięki tej krótkiej fryzurze możesz stworzyć zarówno elegancki, jak i swobodny, lekki wygląd.

7. Fryzura pixie-bob

Fryzura pixie-bob doda świeżości i wyrazistości Twojej twarzy, ale nie umniejsza Twojej elegancji. Strzyżenie ma wiele odmian ale zalecamy zwrócenie uwagi na wersję z grzywką.

8. Krótki bob

Bob to kolejny klasyczny rodzaj krótkich włosów, które wyglądają na zwiewne, lekkie i eleganckie.

9. Fryzura bob-carre

Bob-carre to elegancka, stylowa, efektowna fryzura dla wszystkich grup wiekowych. Połączenie fryzur typu bob i carre zapewnia doskonałą objętość u nasady włosów, wygląda naturalnie, naturalnie, łatwo się układa.

10. Warstwowe fryzury

Kaskada świetnie wygląda na różnych długościach włosów, więc nie może być żadnych ograniczeń. Ogromnym plusem kaskady jest to, że sprawia, że ​​pasma są bardziej obszerne, nawet jeśli są cienkie i rzadkie. Idealnie nadaje się również do włosów kręconych.

Czytaj więcej: 20 zdjęć gwiazd, które musisz zobaczyć, zanim obtniesz grzywkę