Moda nie ma wieku: tak powinna się ubierać 60-letnia kobieta

Walka o młodość kobiet i dziewcząt toczy się na co dzień. Ten ważny czynnik jest brany pod uwagę we wszystkim. Ale zaczęliśmy zapominać, że to nie zabiegi kosmetyczne i ciągła pielęgnacja czynią nas młodymi, ale wizerunek jako całość.

Wiele zależy od ubrań, a dziś przeanalizujemy, jak dorosła kobieta wygląda młodziej, gdzie trzeba być bardziej ostrożnym i zachowywać surowość, a gdzie można sobie pozwolić na frywolność. Abyś nie musiał kontaktować się ze stylistami – wystarczy przeczytać ten artykuł.

Jak się ubrać po 60?

Po pierwsze, nie unikaj pięknych nadruków na ubraniach. Tak, nie musisz przesadzać, ale nie powinieneś też całkowicie odmawiać. Aby wyglądać swobodnie, wybierz zygzaki, paski, geometrię. A już dla relaksu możesz wybrać coś z kwiatowym nadrukiem lub motywami ludowymi.

Zapraszam do stosowania jasnych akcentów. Jasny akcent w ubraniach nawet po 60 roku życia będzie wyglądał idealnie. Kolory powinny być dopasowane organicznie, a jasny akcent na obrazie powinien być jeden. Dzięki temu Twój wygląd będzie wyglądał świeżo i młodziej.

Usuń czarny z szafy i zastąp go białym. Tak, to również klasyczny kolor, ale biel sprawi, że cała stylizacja będzie o wiele bardziej przyjemna dla oka. Jeśli boisz się drastycznie zmienić swój zwykły obraz – zmieniaj powoli, dodając brąz, niebieski, beż.

Zapraszam do noszenia sukienek i spódnic! Nie chowaj nóg za spodniami, bo kobieta to przede wszystkim taki prosty wizerunek. Na różne problemy ze stopami są teraz wszystkie rozwiązania. Nie bój się podkreślać sylwetki, zwłaszcza jeśli coś jest!