Moda nie ma wieku: Oto jak powinieneś wyglądać na emeryturze

W każdym wieku możesz i powinnaś być piękna i atrakcyjna. Jeśli nie chcesz, aby nazywano Cię „babcią”, powinieneś zwrócić uwagę na swoją garderobę. Co więcej, żeby dobrze wyglądać, nie trzeba mieć wielu rzeczy. Najważniejsze jest, aby odpowiednio skomponować garderobę i móc komponować zestawy. Oto 7 rzeczy młodzieżowych i jak je nosić po 60-tce.

1. Kolor roku – pomarańczowy

Pomarańczowy jest teraz w modzie. Dlatego zalecamy noszenie wyrazistego, lekko skrojonego stroju, w którym poczujesz się dobrze i który będzie odzwierciedlał Twoją osobowość. Żywe kolory, takie jak różowy, koralowy i pomarańczowy, są modne w tym sezonie.

2. Podarte dżinsy

Dziś każdy może dobrze wyglądać w tańszych ubraniach. Dobry design jest dostępny wszędzie. Możesz być stylowy nawet w dżinsach i tenisówkach. W rzeczywistości podarte dżinsy wracają do mody i mogą wyglądać stylowo.

3. Krótka spódniczka

Jeśli możesz pochwalić się pięknymi kolanami i smukłymi nogami, dlaczego nie założyć spódnicy za kolano. W rzeczywistości niektóre 50-letnie kobiety mają nawet piękniejsze kolana niż inne po 30. Ponieważ nie chodzi tylko o wiek, ale także o morfologię.

4. Total Denim

Denim to materiał uniwersalny, odpowiedni na każdą porę roku. Dobrze utrzymuje kształt, koryguje sylwetkę, wygląda stylowo, świeżo i nowocześnie. Taki strój idealnie wpisuje się w casualowy styl i dobrze wygląda niezależnie od wieku.

5. Odzież skórzana

Skóra nigdy nie wychodzi z mody, ale potrzebuje przerw na adaptację i powrót do mody w zupełnie innej formie. Na przykład w tym sezonie modne są nie tylko kurtki, ale także skórzane koszule.

6. Marynarka + spodnie

Spodnie mogą mieć długość standardową lub do kostek. Kolory mogą być neutralne lub ciemne. Jeśli dress code nie jest zbyt rygorystyczny, możesz dodać asymetryczne elementy. Jeśli mówimy o marynarkah, wybierz modele w pastelowych lub jasnych kolorach. Nawiasem mówiąc, w tym sezonie modne są jasne marynarki oversize. Są wygodne i wyglądają bardzo oryginalnie.

7. Szerokie spodnie

Spodnie Culotte są uniwersalne i można je łączyć z szeroką gamą elementów garderoby, nie tracąc przy tym szyku i wyrafinowania. Zwykle ten model spodni jest wykonany z płynnych, lekkich lub jeansowych materiałów. Spodnie Culotte to jutrzejszy trend w modzie