Moda nie ma wieku: Oto jak powinieneś wyglądać na emeryturze

W każdym wieku możesz i powinnaś być piękna i atrakcyjna. Jeśli nie chcesz, aby nazywano Cię „babcią”, powinieneś zwrócić uwagę na swoją garderobę. Co więcej, żeby dobrze wyglądać, nie trzeba mieć wielu rzeczy. Najważniejsze jest, aby odpowiednio skomponować garderobę i móc komponować zestawy. Jeśli chcesz wyglądać jasno w wieku 60 lat, wybierz styl boho.

Styl Boho w wieku 60 lat

Styl boho lub boho-chic to idealna koncepcja ubioru dla kobiet prowadzących swobodny i artystyczny styl życia.

Styl boho to prawdziwy festiwal kolorów. Boho wywodzi się z koncepcji bohemy chic i opiera się na niekonwencjonalnych elementach, na wolności, kreatywności, eksplozji koloru, wyczuciu artystycznym i romansie.

Stroje tylko na pierwszy rzut oka wydają się kolorowe i śmieszne, ale kiedy przyjrzysz się uważnie, zrozumiesz, jak wszystko jest przemyślane i jak jedno harmonijnie uzupełnia drugie, tworząc całościowy, spektakularny obraz.

Wszystkie obrazy są przemyślane w najmniejszym szczególe. Spodnie i sweter w wielu zestawach to podstawa, ale kamizelki, tuniki, kurtki zmieniają się i pomagają stworzyć nowy wizerunek.

Styl boho to nie tylko warstwowy i asymetryczny krój ubrań, to także liczne bransoletki, łańcuszki, kolczyki i amulety.

Nowoczesny styl boho bardzo się zmienił, projektanci (i każdy na swój sposób) dostosowują go do realiów życia codziennego. Ale ogólna koncepcja tego stylu pozostaje taka sama – jest to ekstrawagancki styl dla jasnych osobowości, wolny od opinii innych ludzi.

Kobiety, które wybrały styl boho, uwielbiają go za wygodę, komfort i niepowtarzalność. Luźne fasony i warstwowe ubrania pozwalają na noszenie stylu boho przez panie o dowolnej wielkości ciała.

W takiej sukience kobieta wygląda stylowo, nowocześnie i pięknie. Obowiązkowa dla stylu boho jest obecność na obrazie biżuterii o oryginalnej formie. To prawda, że ​​nie trzeba ich już nosić w dużych ilościach, jak to było wcześniej.

Na tle innych stylów ubioru boho charakteryzuje się dużymi, wyrazistymi dodatkami, które wyróżniają się i podkreślają Twoją indywidualność, zaczynając od bransoletek, wisiorków, kolczyków, naszyjników, a kończąc na perłach, paskach, okularach przeciwsłonecznych i innych etnicznych atrybutach.