Moda dla puszystych pań po 50-tce: 15 pięknych strojów, które ukryją Twój brzuch

W XXI wieku modne jest bycie sobą i akceptowanie swojego ciała ze wszystkimi jego zaletami i wadami. Tradycyjne standardy nie są już w modzie. Świat się zmienia. Zmieniamy się. A u nas zmieniają się standardy piękna.

Pulchne kobiety w wieku 40-50 lat nie wstydzą się już swojego wyglądu, bo każda kobieta jest piękna na swój sposób, ale trzeba umieć tę urodę podkreślić.

Rzeczywisty rozmiar modelu to 60, ponieważ parametry jej figury to 120x100x120 centymetrów, a wysokość 163 cm, ale spójrz, jak pięknie i atrakcyjnie wygląda model.

Zapytaj, dlaczego model na zdjęciu wygląda na trzy rozmiary mniejszy? To proste, Mila zna problematyczne obszary swojego ciała i za pomocą technik stylistycznych „maskuje” je.

Nawet nie wiesz, ile różnych sekretów musi znać mistrz, aby stworzyć ubrania, w których kobiety z nadwagą będą wyglądać spektakularnie i atrakcyjnie.

Pierwszy to wybór tkaniny. Nie każda tkanina jest odpowiednia dla otyłych kobiet pod względem gęstości i wzoru. Po drugie, trzeba wybrać odpowiedni styl ubioru, ponieważ typ sylwetki dla otyłych kobiet jest inny.

Ale dla otyłych kobiet obowiązuje jedna złota zasada – ubrania powinny mieć luźną sylwetkę. To, jak luźny będzie Twój strój, zależy od Ciebie. Być może będą to ubrania lekko dopasowane, tak by wpadało tylko powietrze, albo bardzo luźne – w stylu oversize.

Oto sukienka w stylu boho z gęstej włoskiej dzianiny, która wyjątkowo dobrze dopasuje się do kobiecej figury. Sukienka zakryje wszystkie problematyczne miejsca, a za pomocą swobodnego kroju podkreśli Twoją talię.

Ale jest jeszcze jeden sekret stylistyczny – to druga warstwa ubrań. Zobacz, jak ciemna kamizelka przemodelowała sylwetkę modelki – ramiona i klatka piersiowa uległy zwężeniu, wyraźnie zaznaczono linię talii i bioder.

A oto kolejny ciekawy model – sukienki w stylu sportowym. Zobacz, jak kamizelka ułatwia stworzenie drugiej warstwy ubioru. Stylowa kamizelka w kamuflażowe kwiaty uzupełnia sukienkę typu swing i pomaga stworzyć zupełnie nowy look. Czy możesz sobie wyobrazić, jak fajnie ta kamizelka będzie łączona z koszulą i spodniami.

Niezależnie od tego, czy nosisz zwężane, czy rozszerzane spodnie, tunika sweterkowa w kolorze cytrynowym może całkowicie odmienić Twój strój. Którą opcję lubisz najbardziej? Monochromatyczny czy z czarnymi spodniami? Z mojego punktu widzenia oba są absolutnie cudowne, ale ten drugi lepiej radzi sobie z podstawowym zadaniem i wygląda trochę świeżo i bardziej wyraziście.

Szczerze mówiąc, z wielką przyjemnością zestawiałam dzisiejszą selekcję, bo sama noszę rozmiar 54, ale jak wszystkie kobiety „chcę wyglądać pięknie i atrakcyjnie”.

Czytaj także: Bogata kobieta ubiera się prosto: 24 piękne stroje, aby wyglądać szlachetnie i stylowo!