Miłość nie zna wieku. Niesamowite zdjęcia małżeństw!

To nieprawda, że ludzie przestają kochać, ponieważ się starzeją. Ludzie się starzeją, bo przestają kochać. Oto 10 par, które potwierdzają tę prawdę.

Wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu, kiedy Sujata Setia, fotografka z Wielkiej Brytanii, postanowiła uruchomić projekt #But Natural Photography, aby podkreślić piękno i autentyczność miłości.

Jedna z serii tego projektu była dedykowana parom starszym, dla których fraza „szczęśliwy na starość” to nie tylko słowa.

W tych trudnych dla ludzkości czasach świat potrzebuje więcej dowodów, by pokazać, że czysta miłość istnieje i może trwać do późnej starości – zdradza Sujata Setia.

Twierdzi, że wybrała tylko prawdziwe pary, które podzielają te same wartości i nigdy nie używały modeli ani aktorów. Sujata twierdzi, że w życiu inspiruje ją 5 rzeczy: miłość, życzliwość, naturalność, szczerość i sztuka.

W każdym obrazie jest tyle uczucia, że ​​nie możemy nawet wybrać, który z nich jest lepszy. Mamy nadzieję, że ludzkość nie straciła swojej duszy, a młodsze pokolenia są równie romantyczne jak ich dziadkowie.

Świat potrzebuje miłości bardziej niż kiedykolwiek, mówi fotograf.

Czytaj także: 4 psychologicznych sztuczek, które sprawią, że on się w tobie zakocha