Mapa Twarzy: Co mówią o tobie TWOJE ZMARSZCZKI?

CO OZNACZAJĄ ZMARSZCZKI NA TWARZY.

Na twarzy każdego człowieka znajduje się ponad 100 punktów, z których można odczytać jego osobowość. I nie mówimy tylko o tych, którzy oglądają Tima Rotha w serialu „Magia kłamstwa”. Znaki, które dzisiaj omówimy, można odczytać ze zmarszczek na twarzy, nawet gdy dana osoba śpi.

Z reguły najgłębsze zmarszczki powstają przez całe życie, w wyniku ruchów twarzy, na przykład, jeśli często się martwimy, będziemy mieli zmarszczki na czole, a jeśli często się uśmiechamy, zmarszczki pojawią się w kącikach ust. Dziś możesz poznać znaczenie zmarszczek według starożytnej interpretacji indyjskiej.

Po obejrzeniu tego filmu możesz z łatwością przeczytać informacje o osobie i zdrowiu człowieka. Spójrz teraz dokładnie na lustro.

 1. Poziome linie na czole pojawiają się najpierw na kobiecej twarzy. Powstają z reguły, ponieważ kiedy się o coś martwisz, zaczynasz marszczyć czoło. Jednocześnie mogą mówić o nadmiernym odwodnieniu skóry, dużym zużyciu cukru lub tłuszczu.
 2. Pionowa linia między brwiami po prawej stronie może wskazywać na problemy z wątrobą.
 3. Pionowa linia między brwiami po lewej stronie może być oznaką osłabionej śledziony.

Druga i trzecia linia mogą się pojawić, jeśli masz nawyk marszczenia brwi, sugeruje to, że czasami nadmiernie analizujesz wszystko i nie widzisz pozytywu w tym, co się dzieje.

 1. Jeśli masz głębokie zmarszczki u podstawy nosa, między oczami, to masz skłonność do alergii i masz bardzo niskie libido.
 2. Zmarszczki mimiczne, które pojawiają się w kącikach oczu i rozszerzają się z drobną siatką, mogą wskazywać na słaby wzrok. Osoba ta często mruży oczy. Ale najczęściej powstają u ludzi, którzy dużo się śmieją od serca.
 3. Zmarszczki, worki lub kółka pod oczami wskazują, że mało odpoczywasz. Możesz mieć problemy z nerkami i zatrzymywaniem wody w ciele. Z punktu widzenia psychologii często się martwisz i nie dosypiasz.
 4. Jeśli obszar między policzkami a nosem jest wrażliwy lub bolesny, może to wskazywać na problemy z zatokami lub niestrawnością.
 5. Czy widziałeś osoby, których czubek nosa jest czerwony? Pamiętaj, że dzieje się tak nie tylko po spożyciu alkoholu, ale także z powodu słabego serca. Ponadto czerwony czubek nosa może wskazywać, że ostatnio byłaś zbyt zdenerwowana.
 6. Głęboka bruzda w pobliżu ust pojawia się, gdy dużo się śmiejemy, a także gdy występują problemy z układem rozrodczym, dlatego warto obserwować pojawienie się innych objawów.
 7. Zmarszczki pojawiające się w wyniku śmiechu są sympatyczne i powinny cieszyć, ale jeśli są zbyt głębokie, może to wskazywać na problemy z trzustką.
 8. Zmarszczki nad ustami występują najczęściej u palaczy, którzy stale zaciskają usta, aby się zaciągnąć. Oto kolejny powód, dla którego należy rzucić palenie, jeśli nadal nie pozbyłaś się tego złego nawyku.
 9. Kolor warg może wiele powiedzieć o twoim zdrowiu. Jeśli są blade, najprawdopodobniej masz słabe krążenie krwi lub niedokrwistość. Jeśli twoje usta są różowe lub nawet czerwonawe, to jesteś absolutnie zdrowy, a to również widać na twojej twarzy. Ciemne usta z niebieskawymi plamami wskazują na problemy z kręgosłupem.
 10. Jeśli nie masz nadwagi, ale masz dość szeroką szyję, możliwe są problemy z tarczycą.
 11. Żyły pojawiające się na skroniach wskazują na wysokie ciśnienie krwi oraz że odczuwasz niepokój i stres.
 12. Bruzda na brodzie jest oznaką frustracji i uczucia głębokiego smutku.

Leave a Reply