Manicure „Zebra” 2022: zdjęcia, nowości od stylistów

Manicure ,,zebry”, kiedy imituje kolor tego zwierzęcia na paznokciach, stał się głównym trendem nowego sezonu. Ten nadruk wygląda bardzo efektownie w połączeniu z wielokolorowymi paznokciami, we francuskim designie. Kolorowy manicure wygląda nie mniej modnie. Oferujemy kolekcję zdjęć i przegląd pomysłów z nowymi interpretacjami wzornictwa zebry.

Francuski z zebrą

Wzór zebry w stylizacji paznokci w styli francuskim są całkowicie kompatybilne. Zwłaszcza jeśli wybierzesz klasyczny wariant pasków lub lakoniczną paletę kolorów. Na przykład przezroczysta podstawa i beżowe paski. Co nadaje świeży wygląd zwykłemu francuskiemu wzornictwu. Przykłady długich i krótkich paznokci można zobaczyć na zdjęciach.

Krótki manicure z zebrą

Popularność krótkich paznokci można wytłumaczyć wygodą. I wcale nie trzeba ozdabiać kilku paznokci neutralnym tłem czarnymi paskami – krótki manicure można w całości ozdobić w stylu zebry. Może nawet kolorowy nadruk: pomarańczowy z czarnym, zielony z białym. To prosty sposób, aby krótkie paznokcie wyglądały stylowo i modnie – jeśli jesteś oczywiście odważna.

Długi manicure z zebrą

Długie paznokcie w kształcie migdałów to trend, który nie przeminie. Biorąc pod uwagę, że wzory paznokci stały się ostatnio bardziej zwięzłe i proste, czarno-biały wzór w paski pozostaje spektakularnym sposobem na przekształcenie paznokci bez obciążania manicure masywnymi cyrkoniami i innymi błyszczącymi zdobieniami. Jednocześnie modne jest wybieranie różnych jasnych odcieni.

Manicure czerwona zebra

Nadruk może zawierać tylko podstawowe kolory: czarny, biały. Dlatego doskonale łączy się z czerwonym, beżowym i czarnym lakierem. Jeśli chcesz więcej uwagi, podkreśl czarno-białym wzorem zebry, na przykład tylko palec wskazujący.