Manicure ze złotem: modne paznokcie w 2022 roku

Złoty manicure to trend 2022, którym można się bawić na różne sposoby.
Połącz wzór w różnych stylach i odcieniach, aby codzienny manicure wyglądał odpowiednio. Przygotowaliśmy wybór najmodniejszych i nietuzinkowych nowości manicure, w których złota dekoracja pokazuję się w całej swojej okazałości. Całkiem możliwe, że zainteresuje Cię stylizacja paznokci w jasnych, złotych, pastelowych kolorach paznokci lub półprzezroczystych bazach kolorystycznych z brokatowymi zdobieniami.

Jeden paznokieć ze złotem

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że złoty wzór pojedynczego paznokcia wygląda pięknie tylko w pomysłach na manicure świąteczny. Ale wszystko zależy od tego, jak do tego podejdziesz. Decydując się na klasyczne odcienie lub beże plus złoto płatkowe, otrzymujemy wzór całkiem odpowiedni na codzienne warunki.
Na przykład powinnaś pomyśleć o odmianach manicure białego, wiśniowego, czarnego lub czerwonego ze złotem na jednym paznokciu.

Manicure ze złotą folią

Uwaga: do tego manicure bez problemu można dodać wzory – ręcznie malowane, obok których znajdzie się złota ozdoba np. paski folii czy brokat. Ponadto może być absolutnym ulubieńcem wszystkich kobiet, które chcą tutaj dodać na przykład gradient.

Manicure ze złotym brokatem

Jasny złoty wystrój zawsze inspiruje nowe pomysły na manicure. Niezwykłe połączenie pastelowych odcieni lakieru i brokatu prezentuje się bardzo delikatnie i harmonijnie dzięki delikatnym odcieniom różu, mięty, mleka, błękitu, bzu. Manicure z czerwonym lub czarnym akcentem z dużymi lub małymi złotymi cekinami przyniesie odrobinę powagi i surowości.

Francuski manicure ze złotem

Bardzo modna kombinacja paznokci dla tych kobiet, które preferują francuski manicure z białymi lub kolorowymi paznokciami. A że francuski manicure wraca na szczyt mody – spójrz na francuski manicure w odcieniu zieleni ze złotą folią, biały francuski manicure z gradientowym przejściem i brokatem.