Manicure z malowanym wzorem: zdjęcia z nowymi pomysłami

Projekt paznokci tworzą ciągle niepowtarzalne wzory – docenia to współczesne społeczeństwo. Dlatego każdy stara się posiadać paznokcie indywidualne. Rysunki i modele tworzone ręcznie prawie zawsze nie mają swoich odpowiedników, co może korzystnie podkreślić i podkreślić oryginalność kobiety.

W tym artykule pokazujemy, jak za pomocą rysunków zaprojektować manicure w modny i oryginalny sposób. Poniżej bardzo fajny wybór zdjęć z przykładami pomysłów na stylizację paznokci w zależności od wybranej długości, stylu i techniki.

Manicure francuski z rysunkiem

W nadchodzącym sezonie, manicurzystki proponują francuskie manicure z rysunkiem jako kompletną nowość. Klasyczna technika doskonale współgra z konturami i kwiatowymi wzorami. Również sam rysunek może stać się arcydziełem. Co wydaje się świeże i ciekawe, biorąc pod uwagę aktualne trendy.

Krótkie paznokcie z rysunkami

Jako pomysł na zaprojektowanie krótkich paznokci nadaje się idealnie pastelowa paleta z  różnymi motywami. Najpopularniejszy motyw na paznokciach to oczywiście rośliny, które podkreślają nastrój wiosny lub lata. Inne rysunki w delikatnych kolorach będą wyglądać uroczo i atrakcyjnie. A świeże liście paproci lub liście klonu dodadzą paznokciowi oryginalności.

Długie paznokcie z rysunkami

Istnieją również ciekawe opcje na długie paznokcie. Magii dodaje zwłaszcza żywioł wody w postaci szalejących fal i zachodu słońca na paznokciach. Taki rysunek przyciągnie uwagę swoją dokładnością i pięknem. Popularne są również jasne projekty, które tworzą iluzję trójwymiarowego obrazu, mogą być one idealną częścią obrazującą twój styl.

Motyw rysunku na przezroczystych paznokciach

Coraz więcej dziewczyn preferuje bazy kamuflażowe. Jedną z zalet przezroczystej i półprzezroczystej powłoki jest to, że nawet duży rysunek nie wygląda na nachalny, ponieważ nie zajmuje całej powierzchni paznokcia. Przed wyborem rysunku należy wziąć pod uwagę nie tylko kolor rysunku, ale także miejsca, w których zostanie umieszczony.