Manicure w pastelowych kolorach – nowy trend w paznokciach! 15 pomysłów na dawkę inspiracji

Niektóre z najbardziej wyrafinowanych i pięknych opcji projektowania manicure są zwykle wykonywane w pastelowych odcieniach. Wydaje się, że delikatne odcienie znów są w modzie. Spokojne kolory, otwarte wzory, niebanalne i dyskretne wzornictwo sprawiają, że paznokcie są niezwykle kobiece i atrakcyjne. Delikatny manicure zawsze urzeka swoją prostotą i zwięzłym designem. To sprawia, że ​​jest to wszechstronna opcja manicure, odpowiednia dla każdego wyglądu. Delikatny manicure jest preferowany przez większość młodych kobiet. Lekka stylizacja w delikatnych kolorach jest idealna do wieczorowego stroju i będzie odpowiednią opcją do biurowego manicure.

Dzięki temu ten model do manicure jest zarówno praktyczny, jak i bardzo piękny. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie 15 przykładów manicure w pięknych kolorach, które warto wypróbować w tym sezonie.

Jeśli chcesz poeksperymentować i sprawić, by manicure był trochę żywszy, możesz podkreślić konkretny paznokieć. W powyższym modelu podkreślenie znajduje się na palcu serdecznym. Całość została ozdobiona brokatem.

W tym modelu, podobnie jak w poprzednim, skupiono się na palcu serdecznym. Tylko tutaj manicurzysta stworzył wyjątkowy projekt z brokatu.

Również do akcentów możesz użyć kamyków.

Kolejny niezwykle piękny i wszechstronny model. Przede wszystkim te krople srebrnej folii przypominają nam o zimnych porach roku. To bardzo udany model zwłaszcza w chłodnej porze roku.

Kwiatowe wzory były, są i będą jednymi z najbardziej ulubionych wzorów zdobień aksamitnych palców damskich. Niezależnie od pory roku wiosna zawsze będzie w Twoich rękach!

W tym przypadku pani zdecydowała się na model z jasnymi paznokciami, ale jednocześnie bardzo prostymi.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!