Manicure na jesień: trend tej jesieni

Wrzesień już jest! Czas więc dowiedzieć się, jaki jesienny manicure będzie modny, ponieważ podobnie jak garderoba, kolor, kształt i długość paznokci poddają się sezonowym zmianom.

Jesień budzi nowe skojarzenia ze szlachetnymi i głębokimi kolorami. Tendencja ta pozostaje niezmienna z roku na rok. W tym roku warto preferować kolory o silnej energii i szczególnej aurze. Wybierz kolory, które przekazują światu wolność wyboru, moc, kreatywność.

Wraz z błękitem, na paznokciach modna będzie zieleń i jej różne odcienie. Podobnie jak niebieski, fioletowy, żółty, koralowy. Akcent na paznokciu można wykonać za pomocą koloru niebieskiego tiffany. 

Ogólnie rzecz biorąc, teraz istnieje długoterminowy trend na minimalizm i manicure naturalny, ale modny jest również gradient – inny kolor na każdym paznokciu, od jasnego do ciemnego i gradient od jednego odcienia do drugiego.

Naturalne paznokcie wysadziły w powietrze pokazy mody wielkich domów mody. “Modne paznokcie bez kosztów!” – to motto marek Dior i Vera Wang. Zadbane paznokcie pokryte cienką warstwą wierzchnią wyglądają naturalnie i na zadbane!

Świecący efekt można uzyskać na przykład za pomocą cekinów lub brokatu.

Klasyczny francuski manicure stracił na znaczeniu, teraz kolorowy francuski manicure jest modny. Podobnie jak manicure francuski na jasnej podstawie z elegancką cienką kreską i manicure francuski z dużymi lub małymi opalizującymi drobinkami.

Groszki wyglądają dobrze. To uroczy i zabawny trend, który doda ci zabawnego i niewinnego dziewczęcego wyglądu. Nawet czarno-białe kropki dodają szyku całemu wyglądowi, zamiast lakieru można użyć kropek.

Eleganckie rozwiązanie, prawda?

Złoto i wszystko, co się błyszczy, to kolejny trend w modzie na nadchodzący jesienny sezon. Czołowi mistrzowie zdobienia paznokci radzą, aby wszystkie paznokcie pokryć złotym lakierem brokatowym. Możesz również użyć złotej folii do częściowego pokrycia paznokci.