Manicure, który zawsze wygląda modnie: 5 najlepszych opcji

Zadbane dłonie zawsze będą główną ozdobą każdej dziewczyny. Ale nadal istnieją możliwości poprawy wyglądu paznokci za pomocą manicure. W tym artykule dowiesz się, który projekt zawsze będzie wyglądał modnie.

Delikatny manicure

Taki manicure podkreśli naturalność i piękno kobiecych dłoni. Dzięki warstwie kamuflażu wyrównany zostaje kolor i faktura paznokci. Plusem tego odcienia jest długowieczność tego manicure, brak widocznych odrostów.

Francuski manicure

Najpopularniejszy i najbardziej poszukiwany rodzaj manicure. Nie tylko w opinii mistrzów i klientów, ale także influencerów. To ta warstwa, która pasuje do każdego stylu, od sportu po biuro. Francuski manicure świetnie prezentuje się na różnych kształtach i długościach paznokci.

Klasyczna czerwień

Czerwień to nieskazitelny klasyk. Kolor zwycięzców, świadomych, pewnych siebie ludzi. Najważniejszą rzeczą przy wyborze jest znalezienie koloru czerwonego, który będzie pasował do Twojego koloru. Salony piękności oferują szeroką gamę odcieni czerwieni na każdy gust, co zadowoli absolutnie każdą dziewczynę.

Manicure z nadrukiem

Ten rodzaj manicure sprawdził się już nie tylko w „zwykłym” życiu, ale także na czerwonym dywanie. Tworząc ten projekt, najlepiej użyć półprzezroczystego tonu jako podstawy. A do stworzenia „nadruku” możesz użyć stempli, dzięki którym przeniesiesz dowolny nadruk, który będzie przypominał tatuaż na paznokciu. Ostatnim krokiem jest nałożenie matowego wykończenia na gotowy projekt.

Matowe paznokcie

Matowe wykończenie przyciąga nie tylko wzrok, ale i dłonie. Matowe warstwy wykończeniowe działają antystatycznie i są łatwe w utrzymaniu czystości. Taki manicure nie przyciąga kurzu, nie brudzi się, nie zmienia koloru, więc noszenie takiego manicure sprawi właścicielowi maksimum przyjemności.