Manicure duo: połączenie dwóch kolorów

Modny dwukolorowy manicure w 2022 roku sprawi, że Twoje paznokcie przykują uwagę. Aby to zrobić, wykonaj manicure w dwóch odcieniach – zbliżone kolory lub z zakresu monochromatycznego. Jeśli wybierzesz jasne kolory lakieru hybrydowego, możesz wykonać manicure z gradientem lub różnymi kolorami, które będą wyglądać odważnie.

Francuski w dwóch odcieniach

Dwukolorowy francuski manicure podbił serca wielu kobiet. Projekt paznokcia jest dość zwięzły, ale pozwala również na szeroką gamę wariantów kolorystycznych. Łączy się je ze sobą różnymi technikami. Na przykład biały francuski manicure jest w prawej ręce, czarny w lewej. Lub linia paznokcia jest podzielona na pół, narysowana w dwóch kolorach. Jako inna opcja – zatrzymaj się na stylu ombre, „różnych rękach” lub na końcówkach o różnych kolorach. Przykłady na zdjęciach.

Dwukolorowy manicure z designem

Na przykład odcień beżowego lakieru jest uważany za neutralny i popularny kolor. Dzięki temu bez problemu można go łączyć z dowolnym kolorem. Nałóż wybrany odcień koloru na palec serdeczny. Jeśli pokryjesz jeden paznokieć kolorem miętowym, resztę beżem. A z drugiej strony robisz taki projekt. Eksperymentując z dodatkowymi odcieniami, dekorami i wzorami, możesz za każdym razem wymyślać nowe pomysły na dwukolorowy manicure.

Paznokcie z brokatem w dwóch kolorach

Popularne są również pomysły na manicure z jasnymi elementami dekoracyjnymi. Tam, gdzie opiera się nie tylko na połączeniu dwóch odcieni, poszczególne paznokcie ozdobione są cekinami, złotą folią czy cyrkoniami. Dobierany jest promienny dekor, który pozwala wykorzystać kolorystykę tworzonego manicure do powiązania całego wzoru.

Dwukolorowy manicure ,,różne dłonie”

Tutaj zamiast ozdabiać paznokcie innym kolorem, stwórz wzór w stylu „różnych dłoni”. Musiałaś zauważyć, że taki manicure jest u szczytu mody. Inspiracje projektowe, które naszym zdaniem są strzałem w dziesiątkę znajdziesz poniżej.