Manicure do pracy 2022: stylowe pomysły

Ubiór biurowy jest surowy nie tylko w przypadku ubrań, ale także manicure, jako jednego z elementów tworzenia idealnego wizerunku biznesowego. Istnieją specjalne wymagania dotyczące projektowania takiego manicure: zwięzłość rysunków, paleta kolorów, wystrój.

Modne naturalne odcienie, które projektanci mody wykorzystują w tegorocznych kolekcjach, najlepiej nadają się do manicure biurowego. Kilka zmodyfikowanych wzorów ozdobi paznokcie kobiet i nada obrazom szczególnego uroku.

Manicure francuski do biura

Miłośnicy zwięzłości i elegancji z pewnością wybiorą francuski biurowy manicure. Cechą tego manicure jest połączenie z „pociągnięciami pędzla”, paskami, wzorami, różnymi geometrycznymi kształtami. Francuski manicure do biura w matowym wykończeniu płytek paznokcia będzie wyglądać spektakularnie.

Stylowa geometria

Wyrafinowanie i zwięzłość zawsze idą w parze w manicure o modnej geometrii. Surowe linie i wyrazistość figur doskonale uzupełnia minimalne zabarwienie postaci brokatem lub iskierkami. Taki manicure wygląda całkiem dobrze w stylu biurowym, bez wychodzenia z ogólnego wizerunku biznesowego.

Manicure projektantów mody

W pracy nie zabrania się pojawiania się z manicure, który ma nadruk. Jeśli mistrzowie rysują odciski ręcznie przez dość długi czas, to stosując technikę projektowania tłoczenia, znacznie szybciej wykonują dość złożony manicure. Panie biznesu, które cenią czas, są bardziej niż zadowolone z tej opcji.

Tego typu technika wykonywania manicure zyskuje na popularności każdego dnia. W końcu podobny projekt może być wykonywany przez panie samodzielnie w domu.

Manicure w stylu minimalistycznym

Minimalizm to idealna opcja na wykonanie manicure biurowego. Pokrycie paznokci neutralnymi odcieniami lakierów i żeli z powodzeniem uzupełniają miniaturowe rysunki kwiatów, pąków, liści czy gałązek. Taki manicure wygląda surowo, ale bardzo elegancko, podkreślając zadbane kobiece dłonie.

Motywy roślinne

Modny manicure biurowy wygląda delikatnie i oryginalnie z pomysłowo narysowanymi gałązkami lub listkami na cielistej powłoce paznokcia. Szmaragdowe, czarne lub bagienne wzory gałązek wyglądają szczególnie atrakcyjnie i jednocześnie zwięźle.

Na tegoroczny manicure biurowy 2022 projektanci paznokci zaoferowali kobietom delikatne i niezwykle atrakcyjne wariacje znanych wcześniej wzorów w nowej interpretacji, które pozwolą kobietom tworzyć nieskazitelne paznokcie.