Manicure dla opalonych dłoni: zdjęcia i projekty

W przypadku manicure dla kobiet o opalonych dłoniach wszystko jest niezwykle proste. Warto wybrać delikatny pastelowy kolor lub inne jasne odcienie. Posiadają nie tylko doskonałe walory estetyczne, ale również zdolność podkreślania opalenizny. A najodważniejsze kobiety mogą eksperymentować z neonowymi kolorami: cytrynowym, zielonym, pomarańczowym, czerwonym i ich kombinacjami. Równie dobrze podkreślają piękno skóry i dłoni.

Francuski

Jeśli masz wątpliwości co do wyboru, na ratunek przyjdzie „klasyczny” – legendarny manicure francuski, wśród którego znajdują się ciekawe „interpretacje” w postaci kolorowych paznokci. Na przykład najbardziej odważne kobiety pokochają pomysł francuskiej tęczy w pastelowych kolorach. Idealnie wygląda na każdej długości. I możesz hojnie ozdobić cyrkoniami lub cekinami, aby przekształcić francuski manicure kobiecy i uroczy manicure. Jasny dekor jest często stosowany w stylizacji paznokci, szczególnie w celu podkreślenia brązu.

Wielokolorowy manicure

Pastelowe odcienie pięknie się ze sobą łączą. Wykonywanie paznokci z przewagą stonowanych tonów prawie zawsze ma pozytywny wpływ na kolor dłoni. Spróbuj wyróżnić dwa paznokcie prawej ręki jednym odcieniem, a resztę pokryj innymi pastelowymi kolorami. Podobnie jak inne opcje – zmieniaj odcienie lub zrób delikatną stylizację „różne dłonie”.

Manicure gradientowy

Technika gradientowa jest idealna do wykonywania jasnych zdobień paznokci, które podkreślą piękno dłoni i opalenizny. Oprócz jasnych kolorów w manicure gradientowym często stosuje się pastelowe kolory, projekt wykonuje się na przykład za pomocą pędzla lub aerografu.

Biały manicure

Perłowo-biały kolor nie tylko optycznie wydłuża i poszerza płytkę paznokcia, ale nadaje się również do ciemnej karnacji. Perłowy efekt może zmaksymalizować efekt białego manicure, ponieważ ma doskonałe właściwości odblaskowe. I oczywiście wszystkie odcienie bieli stanowią świetne tło dla jasnych projektów paznokci.

Różowy manicure

Idealny zarówno dla ciemnej, jak i bladej skóry. Idealnie gładkie krycie, cyrkonie czy skromny połyskujący francuski manicure – istnieje wiele odmian tego manicure w tym kolorze. Dlatego każda kobieta może wybrać projekt według własnego gustu. Ale genialna francuska technika manicure wygląda szczególnie imponująco z wzorami. 

Miętowy manicure

Zarówno pastelowa mięta, jak i pistacjowa nie tracą na popularności wśród influencerów. Takie jasne odcienie wizualnie wydłużają palce. Aby podkreślić opaleniznę, połącz delikatne kolory, na przykład cytrynowo-miętowy. Stwórz niesamowite geometryczne i kwiatowe kompozycje na swoich paznokciach.