Manicure dla bogatych kobiet: 7 kolorów które są pożądane w drogich salonach!

Czy chcesz, aby Twój wygląd był nieskazitelny od stóp do głów? Następnie nie zapomnij o manicure, który będzie wyglądał jak milion. Zwróć uwagę na te łatwe do naśladowania, ale korzystne dla wszystkich pomysły, aby uzyskać naprawdę zadbany wygląd!

Paznokcie żelowe białe

Śnieżnobiały manicure może być stylistycznie dopasowany do każdego obrazu. Wygląda elegancko i bardzo uroczyście w błyszczącym wykończeniu. Przy umiarkowanej długości, miękki kwadrat i owalny kształt to doskonały wybór. Wyraziste matowe wykończenie nie ustępuje popularnością błyszczącemu, ale wymaga jak najdokładniejszej i dokładnej aplikacji.

Paznokcie w kolorze różowym

W drogich salonach paznokci równie często jak klasyczny nude wybierany jest jasnoróżowy odcień. Podkreśla romantyzm i miękkość kobiecej natury. Nie na żądanie – lśniące cyrkonie, kamifubuki, złożone i kontrastujące wzory na paznokciach. Naprawdę bogate kobiety nigdy nie słyszały o takim „luksusie”.

Beżowy manicure

Ktoś spostrzegawczy powiedział: „Im prostsza dziewczyna, tym trudniejszy jej manicure”. Samowystarczalne kobiety nie lubią przeciążać obrazu niepotrzebnymi szczegółami, krzykliwymi kolorami. Beżowa żelowa powłoka jest wygodna w noszeniu, drobne defekty w postaci rys czy drobnych pęknięć są na niej prawie niewidoczne.

Szaro niebieskie paznokcie

Ten głęboki, szlachetny odcień dobrze prezentuje się na kobiecie w każdym wieku. Stylowy, elegancki, niezwykły – mimowolnie przyciąga wzrok innych i urzeka. Monochromatyczny manicure z lakonicznym akcentem na jednym paznokciu można łatwo zamienić w świąteczny.

Paznokcie nudziaki

Za pomocą najbardziej naturalnych i naturalnych odcieni możesz dodać obrazowi delikatność, kobiecość. Manicure nude zawsze wygląda na zadbany i nowoczesny, dlatego bogate kobiety często wybierają neutralne wykończenie.

Paznokcie czerwony kolor

Uniwersalny kolor, który można nakładać na paznokcie niezależnie od nastroju i pory roku, wieku i statusu kobiety. Jasne, stylowe i trochę ekstrawaganckie! Czerwony manicure równie dobrze współgra zarówno z krótkimi, jak i długimi paznokciami, to samo można powiedzieć o kształcie płytki paznokcia. Jednak szanująca się kobieta raczej nie wybierze szpilek lub efektownej „fajki” jako casualowego wyglądu.

Paznokcie żelowe (szlachetne kolory)

Może to być karmel, kawa lub czekolada, burgund, głęboka zieleń, oliwka. Kolory zimne lub ciepłe – wybór należy do Ciebie, co najważniejsze bez nachalnego wystroju. Powściągliwość i zwięzłość są zawsze w modzie!

Czytaj więcej: 1 dzień bez jedzenia. Co się stanie, jeśli pościsz przez 24 godziny

Leave a Reply