Manicure biznesowy: zdjęcia paznokci z projektem idealnym do biura

POMYSŁY NA MANICURE DO BIURA

Biznesowy manicure z brakiem jasnych kolorów i świetnym zdobieniem doskonale uzupełni ubiór do pracy, będzie wyglądał odpowiednio i profesjonalnie. Ogólne wymagania dotyczące biznesowego stylu paznokci to powściągliwość i zwięzłość. Najbardziej odpowiednim rozwiązaniem byłby gradient francuski, francuski lub mono. Ten projekt będzie uniwersalny i pasował do wszystkich stylizacji, od zestawów do pracy/biznesu po casualowy ubiór.

Kobiety, które przestrzegają biznesowego dress code’u, są przyzwyczajone do osiągania swoich celów w sprawach, które są dla nich ważne. Różnorodne pomysły na manicure biznesowe pozwalają wybrać elegancki projekt zarówno garnituru biznesowego, jak i surowej sukienki, która idealnie nadaje się do biura.

Francuskie

Klasyczny biały francuski manicure wygląda elegancko, ale czasami kobiety mają chęć go urozmaicić. Współczesny francuski manicure to nowoczesne, osobiste podejście do projektowania.

Kolorowy francuski manicure to jedna z najmodniejszych opcji. Możesz eksperymentować z kolorem i zatrzymać się na spokojnych odcieniach, blisko
formalnych kolorów. Cechą charakterystyczną może być lekko widoczny nadruk, np. kwiaty, w paski lub w kropki.

Styl minimalistyczny

Minimalistyczny manicure to idealny pomysł do biznesowego stylu. Cecha charakterystyczna tego stylu to minimalizm, naturalność, prostota i zwięzłość projektu. Podstawa ogólną minimalistycznego manicure jest prostota i  przejrzystość. Ponadto ważna jest odpowiednia kombinacja. Nie lubisz paznokci bez wzorów? Możesz wybrać minimalistyczne pomysły z surową abstrakcją, kropkami, paskami.

 

Nude Manicure 

Manicure Nude doskonale dopełni twój strój do pracy, wieczornych imprez czy spotkań biznesowych. Pięknie wygląda najprostsza stylizacja paznokci, wykonana z kilku odcieni lakierów Nude. A manicure może błyszczeć nowymi kolorami, jeśli dodasz trochę złota do rogów paznokci. Jeśli chcesz coś bardziej szalonego, ale wciąż formalnego to wystarczy starannie dodać kwieciste nadruki.

Brązowy manicure

Lubisz ciemnobrązowe kolory? Te odcienie niosą ze sobą modę, szlachetność i filozofię stylu biurowego. Miłośnicy szyku biznesowego mają do wyboru między innymi: matowy brązowy french lub cudowne połączenie brązu i różu. Dla najbardziej odważnych kobiet brązowy manicure z pomarańczowym na środkowym palcu, design z asymetrycznymi detalami na przykład z kwiatowym nadrukiem.