Manicure biznesowy: eleganckie pomysły

Ręce wiele o nas mówią, a jeśli jesteś osobą, która nie chce zwracać na siebie zbytniej uwagi, ale zawsze chce dobrze wyglądać, to prosty i elegancki manicure będzie najlepszym rozwiązaniem.

Na elegancki i efektowny wygląd “do biura” składa się wiele czynników, ale główną rolę odgrywają w nim takie elementy jak dodatki, fryzura, makijaż i oczywiście manicure.

Manicure w stylu biznesowym to najczęściej jasne pastelowe opcje z drobnymi dekoracjami i wzorami. Taki manicure wygląda odpowiednio pod każdym strojem biznesowym i całym wizerunkiem.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi nowościami manicure biurowego.

Manicure biznesowy w stylu minimalistycznym

Manicure w stylu minimalistycznym świetnie prezentuje się w matowej i błyszczącej fakturze z dyskretnymi akcentami. Prawdziwe wzory w minimalistycznym manicure to geometria i abstrakcyjne wzory. Do minimalistycznego manicure możesz użyć nie tylko jasnych odcieni, ale także kolorów takich jak brąz, niebieski, liliowy, zielony i inne.

Abstrakcyjny projekt

Abstrakcyjna stylizacja paznokci to doskonały wybór dla tych, którzy kochają coś niezwykłego i niepowtarzalnego. Wybierając abstrakcyjny wzór do manicure biznesowego, preferuj pastelowe odcienie lakierów i elementy abstrakcji, które nie będą zbyt wyzywające.

Manicure biznesowy w kolorach beżowych

Paleta beżu jest najbardziej idealna do manicure biznesowego, wszystkie odcienie świetnie prezentują się zarówno same, jak i z dodatkowymi wzorami. 

Manicure z geometrycznymi wzorami

Ten manicure uwielbiany jest za niezwykły styl i prostotę. Projekt może zawierać różne kształty geometryczne, linie i paski. W przypadku manicure biznesowego w stylu geometrycznym staraj się nie używać w projekcie więcej niż 2-3 kolorów.

Francuski manicure

Najbardziej klasycznym wzorem paznokci wszech czasów jest manicure francuski i jest idealny na każdą okazję, w tym idealnie nadaje się do biura.