Makijaż brwi: 15 najnowocześniejszych i najbardziej spektakularnych trendów tego roku!

Doskonałość kobiety widać w drobnych szczegółach, na które zwraca uwagę. Dlatego w tym sensie brwi stanowią jeden z tych elementów, na który powinny zwracać uwagę przedstawicielki płci pięknej.

Naturalne brwi

Żyjemy w czasach, w których naturalne brwi są cenione bardziej niż kiedykolwiek. Nic więc dziwnego, że naturalne i gęste brwi pozostają w modzie również w tym roku. Makijażystki ostrzegają, że rezygnacja z pielęgnacji brwi to duży błąd. Mimo wszystko należy dopasować ich kształt i pozbyć się dodatkowych włosków.

Rozczesane

Głównym hitem nowego roku są zaczesane brwi. Ta technika polega na użyciu mydła lub wygodniejszego żelu do brwi. Istota tego układu jest prosta. Aby unieść włosy, musisz użyć pędzla. Dodatkowo można wykonać laminację dla wzmocnienia atrakcyjnego i nietuzinkowego efektu brwi. Nawiasem mówiąc, ta metoda makijażu gwarantuje, że twoje brwi będą wyglądać na znacznie grubsze niż są w rzeczywistości. Dzięki wyczesaniu brwi uzyskuje się niesamowity wygląd.

Idealnie gładkie brwi

Kobiety dążą do ideału. Tak więc tegorocznym trendem jest idealny, skorygowany kształt brwi. Oczywiście ta opcja zmusza kobiety do ciągłego dbania o brwi.

Scouse

Kształt uniesionych brwi bardziej przypomina chłopięcy, ale jednocześnie doskonale podkreśla kobiecą naturę. Zwykle kształt jest szeroki, włosy mogą być obecne wzdłuż głównej linii. Bardzo ważne jest, aby górna linia brwi była absolutnie równa. Brwi Scouse są stworzone dla jasnych blondynek, które mają jasne brwi.

Gęste brwi

Tak, gęste brwi to główny i bezwarunkowy trend tego sezonu. Ale wraz z nim pojawił się nowy trend w modzie – rozjaśniane brwi. Makijaż „bez brwi” wygląda bardzo efektownie, ale nie jest odpowiedni dla każdej kobiety. Ten sam trend pozwala nie tylko całkowicie wybielić brwi, ale także po prostu je zamaskować lub sprawić, że będą o kilka tonów jaśniejsze od naturalnych. Nie musisz golić brwi!

Makijaż brwi to bardzo ważny szczegół, o którym nie należy zapominać tworząc elegancki wygląd. Głównym trendem w brwiach jest naturalny kolor, bardzo zbliżony do naturalnego koloru włosów.

Jaki rodzaj makijażu brwi wolisz? Czekamy, aż napiszesz poniżej w komentarzach!