Mądra kobieta ukrywa przed mężem te 5 rzeczy

O CZYM NIE NALEŻY MÓWIĆ SWOJEMU MĘŻOWI.

Relacje powinny opierać się na szczerości – to prawda. Czasami jednak to, co mówimy, może zwrócić się przeciwko nam, chociaż zostało powiedziane z najlepszą intencją. Młode żony niejednokrotnie żałowały, że powiedziały mężom, czego nie należy mówić. Czy więc żona powinna mieć tajemnice przed mężem, czy nie? Po obejrzeniu tego filmu dowiesz się, co możesz ukryć, aby nikomu nie zaszkodzić, a nawet uchronić swój związek.

Jest co najmniej 5 rzeczy, o których należy milczeć.

Tajemnice z przeszłości.

Czy powinnam ukrywać swoją przeszłość przed mężem? Oczywiście, że nie, ponieważ przeszłość doprowadziła cię do teraźniejszości. Jednak inteligentna kobieta nie zagłębi się w szczegóły poprzednich związków. Mąż musi mocno wierzyć, że jest najważniejszym mężczyzną w jej życiu. Dlatego mądra kobieta nigdy nie porównuje męża z byłymi partnerami. Dotyczy to zarówno nawyków, spraw finansowych, jak i relacji intymnych. Nawet jeśli twój mąż poprosi cię o to, nie powinnaś tego robić. Twoje słowa na zawsze pozostawią ślad w jego duszy.

Dochód.

Czy mąż powinien wiedzieć, ile zarabia jego żona? Sprytna żona rozumie ambicje męża i samodzielnie rozwiązuje ten problem. Od czasów starożytnych to mężczyzna wspierał rodzinę. Jego zadaniem było przyniesienie zdobyczy do domu. Ale dziś to kobiety mogą zarabiać więcej niż mężczyźni. Jednak inteligentna żona nie pochwali się swoimi dochodami. Przecież nadwyżki może wydawać na ubrania, markowe buty lub przeznaczać je na samorozwój.

Oszczędność pieniędzy.

Ale dzieje się też odwrotnie. Kobieta, która nie przynosi znaczących dochodów ma bogatego męża. Potrafi odłożyć zaoszczędzone pieniądze na czarną godzinę. Sprytne żony bogatych mężczyzn wiedzą, że ten dzień może nadejść w każdej chwili. Oczywiście każdy przypadek jest indywidualny. Wzajemne relacje są jak chodzenie po linie: próbujesz zachować równowagę, ale możesz czasami stracić ja. Kto wie kiedy takie oszczędności mogą być przydatne.

Co myślą o tobie twoi rodzice.

Rodzice każdej dziewczyny uważają, że ich córka zasługuje na więcej, i będą bardzo wymagający od zięcia. Czasami nie podoba im się to, co mówi, a czasem to, co zrobił, i oczywiście mogą ci o tym powiedzieć. Nie mów jednak o tym mężowi, może to zepsuć relacje między nimi, a przecież oczywiście nie chcesz tego. Spróbuj wyjaśnić rodzicom, że kochasz męża takim, jakim jest, i poproś ich, aby go zaakceptowali.

Obserwujesz swojego byłego za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Najprawdopodobniej robisz to z ciekawości, aby zobaczyć, co straciłaś lub odwrotnie. Nie ma w tym nic wstydliwego i niezwykłego, tylko twój partner może cię źle zrozumieć, jeśli się o tym dowie. Lepiej nie mów mu o tym, niech to będzie twoja mała nieszkodliwa tajemnica. Pomyśli, jakbyś się czuła gdybyś nakryła swojego męża jak obserwuje na mediach społecznościowych swoje byłe dziewczyny. 

Leave a Reply