Linia Serca na Twojej dłoni może wiele powiedzieć o Twoich relacjach z innymi

CO OZNACZAJĄ LINIE NA DŁONI.

Powiedz mi szczerze, czy wróżyłaś sobie kiedyś z dłoni? Niezależnie od Twojej odpowiedzi, ten film może być dla Ciebie prawdziwym odkryciem. Wiedz, że z linii na dłoni możesz dowiedzieć się nie tylko o losie danej osoby. Musisz wiedzieć, że istnieją trzy główne linie, a dziś porozmawiamy o jednej z nich.

Linia serca to linia, dzięki której możesz wiele dowiedzieć się o zdrowiu, ponieważ jest ona związana z najważniejszym organem w naszym ciele. Ta linia odzwierciedla stan umysłu, a zatem jest odpowiedzialna za emocje, stosunek do rodziny i komunikację ze światem zewnętrznym i ludźmi wokół nas. Linia serca odzwierciedla także jej skłonności, moralność i zdolność do głębokich uczuć. Długość linii serca jest ważnym wskaźnikiem, od którego będzie zależeć wiele aspektów jakości życia duchowego. Na przykład: stan świata wewnętrznego, wizja otaczającej rzeczywistości, relacje z partnerem, członkami rodziny i innymi. Długość linii serca jest dobrym wskaźnikiem, ale zależy również od tego, w którym miejscu zaczyna się na dłoni. A więc, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, nadszedł czas, aby dokładnie zbadać swoją lewą dłoń, ponieważ jest ona bliżej twojego serca. Następnie wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada, i przestudiuj jej znaczenie. Myślę, że nie jest to pierwszy tego typu test w twoim życiu, więc się zorientujesz.

  1. Będziemy więc mówić od serca. Właściciel takiej linii serca nie jest w stanie naprawdę kochać. Tacy ludzie zawsze będą mieli materialne i cielesne priorytety. Zwykle są to mądrzy ludzie, którzy szukają niezależności. Są samolubni, trudno im podejmować decyzje i komunikować się z ludźmi.
  2. Taka długość linii serca sugeruje, że bez materialnego dobrobytu osoba nie doświadcza pełnego szczęścia w relacjach osobistych. Ludzie o takiej linii serca są realistyczni, nie mają wymagań wobec innych. Są więc cierpliwi i szanują innych.
  3. Jeśli linia serca zaczyna się pod palcem wskazującym, jest to dobry znak. Osoba o takim układzie linii dąży do ideału swojego życia. Zwykle obiekt miłości będzie dla niego ideałem. Tacy ludzie kochają całym sercem, są pewni siebie i znajdują wspólny język z innymi. To zapewnia im komfort i satysfakcję. Ale czasami właściciele takiej linii serca są zbyt sentymentalni i wrażliwi. Mogą być szczęśliwi nawet sami.
  4. Mówi się, że osoba o takiej linii ma misję pomagania innym. Z reguły ci ludzie są filantropami, którzy charakteryzują się cierpliwością i dbałością o ludzi. Za ich kochają.

Jeśli nie jesteś pewna, czy pasujesz do jednej z powyższych cech, pomocne mogą być następujące wyjaśnienia. – Linia, która rozwidla się na końcu, mówi o złożonej naturze emocjonalnej.

Linia serca, która kończy się trzema lub wieloma gałęziami, mówi o romantycznej i namiętnej naturze właściciela.

Linia serc z składająca się z łańcuszków należy do ludzi namiętnych, którzy zrobią wszystko, aby być kochanym i pożądanym.

Jeśli na początku linię serca przecinają liczne krótkie linie, wówczas jej właściciel będzie miał wiele romansów w pierwszej połowie swojego życia, to samo dzieje się w drugiej połowie życia, jeśli linia jest postrzępiona na końcu.

Leave a Reply