Linda Evangelista jest nie do poznania. Dlaczego dawana supermodelka nie wychodzi już z domu?

Jeśli urodziłaś się przed latami 70., nie możesz jej nie znać. Linda Evangelista była jedną z kluczowych postaci lat 90., jedną z najbardziej utytułowanych i najlepiej opłacanych modelek tamtych czasów oraz jedną z pierwszych modelek na świecie, którym płacono po prostu za występowanie na imprezach. „Nie budzę się za mniej niż 10 000 dolarów dziennie” to zdanie, które wtedy obiegło świat. Ale na jakiś czas Linda Evangelista zniknęła z przestrzeni publicznej. I dopiero teraz fani dowiedzieli się dlaczego.

Gdzie podziała się Linda Evangelista?

Kilka miesięcy temu Linda Evangelista opublikowała wiadomość na swoim koncie na Instagramie, w której wyjaśniła swoim fanom, dlaczego w ostatnich latach nie była w centrum uwagi. Supermodelka, która robiła furorę w latach 90., ujawniła, że ​​stała się nierozpoznawalna po przejściu zabiegu usuwania tłuszczu, który miał całkowicie odwrotny wpływ zarówno na jej wygląd fizyczny, jak i psychikę.

Według Lindy, zamiast redukcji tkanki tłuszczowej, zabieg ten zwiększył ilość komórek tłuszczowych w tkance tłuszczowej, pozostawiając ją trwale oszpeconą, nawet po kilku nieudanych, bolesnych operacjach korekcyjnych. Według lekarzy jest to bardzo rzadki efekt zabiegu kriolipolizy. Ale efekt nie decyduje, czy jesteś gwiazdą, czy nie.

W pierwszych miesiącach po operacji Linda całkowicie przestała jeść, ale mimo to nadal przybierała na wadze.

Przestałem jeść, myśląc, że robię coś złego. Skończyło się na tym, że w ogóle nie jadłam. Myślałam, że wariuję . Zdjęłam ubrania. Potem krzyknęłam i powiedziałam: nic nie jadłam, umieram z głodu. Dlaczego to się dzieje? Później lekarz powiedział mi, że nie potrafię rozwiązać tego problemu” – wyznała.

We wrześniu 2021 r. Linda pozwała firmę i zażądała odszkodowania w wysokości 50 milionów dolarów. Po ujawnieniu swojej historii w mediach społecznościowych była supermodelka ma nadzieję odzyskać swoją tożsamość i wreszcie wrócić do normalnego życia.