Kwiatowy manicure: najmodniejsze wzory i kolory

Kwiatowe zdobienia paznokci są popularne o każdej porze roku, ale wiosną i latem są niemal nie do pobicia! Delikatny i efektowny, codzienny i odświętny manicure z kwiatowym wzorem uosabia kobiecość i piękno, daje radość i poprawia nastrój.

Francuski manicure kwiatowy

Owalne paznokcie przepięknie prezentują się w kwiatowe wzory, kwadratowe można uzupełnić prostymi abstrakcjami, a małe i okrągłe paznokcie idealnie współgrają z minimalistycznym wystrojem.

Manicure z prostymi kwiatami

Minimalizm jest dziś modny. Zwykle, aby ożywić podstawowy ton, kobiety stosują błyszczącą powłokę i dodają akcenty podkreślające ich indywidualność – najczęściej kwiaty. Sekret polega na tym, żeby nie przesadzić.

Manicure z malowanymi kwiatami

Pastelowe paznokcie dodadzą Twoim dłoniom odrobinę delikatności i naturalnej delikatności, za czym tak bardzo nam dzisiaj tęsknimy. Z drugiej strony, aby manicure nie wyglądał nudno, można go rozcieńczyć kwiatowymi wzorami. Delikatne kwiaty w stylu prowansalskim są modne w tym sezonie, z niepowtarzalnym francuskim urokiem.

Krótki manicure z kwiatami

Doświadczenie pokazuje, że krótkie paznokcie mogą być tak samo pełne wdzięku i kobiece jak długie, bo nie ma znaczenia długość, ale ich konstrukcja. Możesz mieć pełen wdzięku i nieskazitelny manicure nawet przy krótkich paznokciach, jeśli wiesz, jak dobrać ich styl, fakturę i kolor.

Wiosenny manicure z kwiatami

Na wiosnę modne są pastelowe tony i neutralne kolory, ozdobione wzorami. Kolory pastelowe (beż, lazur, turkus, jasny róż, pudrowy róż, liliowo-blady, piaskowy, niebieski, miętowy, sakura, jasne odcienie żółci) są uważane za kobiece, delikatne i czyste. Całość można uzupełnić kwiatami.

Manicure z małymi kwiatami

Motywy letnie (liście, gałązki, kwiaty, motyle, chmurki, ważki itp.) są zawsze mile widziane, gdyż doskonale kojarzą się z delikatnym tonem paznokci. Dzięki temu wyglądają jeszcze bardziej zgrabnie, podkreślając wyrafinowanie dłoni i senny nastrój.