Kształt stóp i ustawienie palców zdradzają osobowość

6 KSZTAŁTÓW PALCÓW STÓP, KTÓRE POWIEDZĄ CHARAKTERZE

Wyobraź sobie, że Ty i Twoi znajomi poszliście odpocząć na plaży. Wiesz, że zaproszono osobę, z którą Twoi znajomi chcą Cię umówić. Jak wywrzeć na nim dobre wrażenie, nie poświęcając na to zbyt wiele czasu? Przyjrzyj się bliżej palcom u jego stóp. Po ich kształcie i pozycji możesz rozpoznać jego charakter i znaleźć klucz do jego serca. Uważaj na zależności między palcami u nóg a postacią, na którą zwrócili uwagę psycholodzy.

Wiele badań wykazało, że opis kształtu palców u nóg jest w 86% zgodny z rzeczywistością. Wystarczy, że dobrze przyjrzysz się palcom osoby, którą chcesz lepiej poznać, możesz zacząć też od samej siebie. Jednocześnie sprawdzisz, jak prawdziwe są te informacje.

Wariant 1. Zaokrąglone krawędzie palców wskazują na zrównoważony charakter i stabilny nastrój właściciela. Tacy ludzie wyróżniają się celowością, praktycznością i pewnością siebie. Nie boją się przeszkód i trudności. Pewnie zmierzają do celu i, jak pokazuje praktyka, najczęściej go osiągają.

Wariant 2. Palce o niemal kwadratowym kształcie mówią o energii i optymizmie. Taka osoba jest zawsze bardzo mobilna i nie jest przyzwyczajona do lenistwa. Ma różnorodne zainteresowania i często zmienia partnerów. Nie można go nazwać człowiekiem rodzinnym, ostrożnie i z dystansem traktuje swoich bliskich.

Wariant 3. Trójkątne palce wskazują na skrupulatność i odpowiedzialność. Taka osoba może wydawać się nudna innym, ale w pracy czy w działalności naukowej te cechy pomogą osiągnąć jej wielki sukces.

Wariant 4. Wklęsły kształt sugeruje, że właściciel takich palców często nie wie, czego chce i całe życie szuka samego siebie. Jest kapryśny w związkach i często zmienia pracę.

Wariant 5. Krótkie i pełne palce wskazują na techniczne uzdolnienia i rozwagę. Taka osoba może okazać się znakomitym innowatorem i wynalazcą. Ma niezwykły umysł i dobrą wyobraźnię.

Wariant 6. Szersza krawędź niż podstawa jest oznaką roztropności i zdolności koncentracji tylko na jednym celu. Taka osoba nie może wykonywać kilku zadań jednocześnie i nigdy się nie spieszy.

Leave a Reply