Krótkie włosy wyglądają lepiej: 15 zdjęć, które przekonają Cię do krótkiej fryzury!

Długie włosy są trudne do ułożenia, jeszcze trudniejsze w pielęgnacji i bardzo wymagające. Z tego powodu coraz więcej kobiet rezygnuje z z długich włosów na rzecz krótkich fryzur, które odświeżają ich wizerunek. Ale niektóre kobiety idą jeszcze dalej i robią ultrakrótkie, chłopięce fryzury. I pozostają tak samo piękne!

Kobiety przed i po ścięciu włosów

Na szczęście w dzisiejszych czasach kobiety mogą strzyc włosy bardzo krótko, nie tracąc przy tym swojej kobiecości.

Ale bardzo ważne jest, aby styl fryzury był rozrzedzony akcesoriami i makijażem. W przeciwnym razie fryzura będzie wyglądać chłopięco.

Ostatnio coraz więcej kobiet wybiera ten styl, ponieważ jest praktyczny, elegancki i nowoczesny. Jeśli masz gładką skórę i owalną twarz, ta fryzura jest dobra tylko dla Ciebie.

Krótkie fryzury zapewnią Ci odważny wygląd, ale bez utraty kobiecości.

Taka fryzura wygląda nowocześnie, świeżo, stylowo i jest idealną opcją dla zdecydowanych i pewnych siebie kobiet.

Łatwa w stylizacji, łatwa w pielęgnacji, łatwa do korekty – fryzura garcon jest idealna dla kobiet o delikatnych rysach twarzy.

Krótkie fryzury są dobre zarówno dla młodych kobiet, ponieważ dodają im śmiałości i zmysłowości, jak i dla starszych kobiet, ponieważ nadają włosom objętość u nasady, odświeżając ogólny wizerunek.

Granica między fryzurami męskimi a kobiecymi zaciera się z dnia na dzień. Przynajmniej dla Pań, które mogą nosić bardzo krótką, chłopięcą fryzurę, nie tracąc przy tym elegancji i kobiecości.

Te fryzury wyglądają stylowo, świeżo i nowocześnie. Dodają kobiecie śmiałości i są dobre tylko dla pań o cienkich i rzadkich włosach.

I tak, krótkie fryzury mogą wyglądać modnie.

Taka fryzura wysuwa oczy i rysy twarzy na pierwszy plan.

Ważne jest, aby znaleźć styl i kształt, który Ci odpowiada.

Doświadczenie pokazuje, że kobiety, które zdecydowały się na obcięcie włosów, prawie nigdy tego nie żałują.