Krótkie włosy: 5 nowoczesnych fryzur dla kobiet w wieku 30, 40, 50 lat!

W ostatnich latach coraz więcej kobiet rezygnuje z długich włosów na rzecz krótkich fryzur z objętością, które odświeżają ich wizerunek. Krótkie grzywki wyglądają stylowo, wyraziście i nowocześnie. I w przeciwieństwie do fryzur dla długich włosów, są one łatwiejsze do ułożenia. A jeśli nie wiesz, jaki styl wybrać, służymy pomocą. Oto 5 fryzur, które nigdy nie wychodzą z mody.

Fryzura Pixie

Jaka fryzura dla kobiet może być bardziej praktyczna i łatwiejsza do ułożenia niż fryzura pixie? Pixie wygląda świetnie zarówno na młodych, jak i starszych kobietach, zarówno w kreacjach biurowych, jak i wieczorowych, zarówno blondynkach, jak i brunetkach. A nawet na kobietach z siwymi włosami. Taka fryzura to prawdziwy skarb dla pań o cienkich i rzadkich włosach, ponieważ dodaje objętości u nasady.

Fryzura pixie bob

Jeśli chcesz uzyskać nieco bardziej kobiecy krój, wypróbuj pixie-bob. Fryzura pixie-bob łączy w sobie zalety obu fryzur. Dobrze prezentuje się na twarzy każdej kobiety, pasuje do każdego stroju, a co najważniejsze ukrywa zmarszczki mimiczne, plamy starcze i inne niedoskonałości skóry. Pixie bob to fryzura, która łączy śmiałość z delikatnością i jest prawdziwym prezentem dla nowoczesnej, niezależnej i pewnej siebie kobiety.

Fryzura bob

Fryzura typu bob to jedna z najbardziej cenionych fryzur na świecie. Jest uniwersalna, świetnie prezentuje się na każdej kobiecej twarzy i można ją dopasować do każdej stylizacji. A najmodniejszym wariantem jest fryzura bob strzępiony. W porównaniu z wersją klasyczną tworzy większą objętość i ma niechlujny wygląd. Takie strzyżenie daje kobiecie możliwość nie układania fryzury, ponieważ włosy domyślnie są potargane. 

Fryzura bob-carre

Symetryczne fryzury, perfekcyjnie wypielęgnowane, zmiękczają rysy twarzy. Naszą propozycją jest porzucenie tego stylu na rzecz zwiewnych i lekko niechlujnych fryzur. Fryzura bob-carre to doskonały wybór. Wygląda bardziej efektownie ze względu na objętość, niż inne fryzury. 

Fryzura garcon

Odważna i elegancka. Łatwa w stylizacji, łatwa w pielęgnacji, łatwa do korekty – fryzura garcon jest idealna dla kobiet o delikatnych rysach twarzy i kruchej budowie ciała. Dziś każda kobieta może nosić krótką, chłopięcą fryzurę, nie tracąc przy tym swojej elegancji i kobiecości. Taka fryzura jest świeża, nowoczesna, stylowa i jest idealną propozycją dla zdecydowanych i pewnych siebie kobiet.