Krótkie fryzury na cienkie włosy: zdjęcia, aktualne trendy

Krótkie fryzury na cienkie włosy powinny być warstwowe. Mając taką fryzurę, możesz tworzyć różnorodne stylowe wariację. A co najważniejsze, objętość jest skierowana na obszar twarzy i przez całą fryzurę. Przedstawiamy Wam najmodniejsze krótkie fryzury na cienkie włosy, które przypadną do gustu zarówno delikatnym, jak i niezależnym kobietom.

Krótki Bob

Może to być klasyczny Bob. Kolorystyka z kontrastowymi przejściami, ciemnieniem u nasady – co podkreśla geometrię naszego kształtu. Fryzura Bob jest odpowiednia na długość włosów – od połowy szyi i poniżej. Ponadto jest to najlepsze rozwiązanie dla wysokich i szczupłych kobiet.

Fryzura ,,czeski piłkarz” – mullet

Mullet można bezpiecznie przypisać stylowi retro, kreatywnym i odważnym fryzurom, które ozdobią właściciela cienkich włosów. Główny nacisk kładziony jest na obszerne grzywki, krótką koronę i wydłużone dolne pasma. Dlatego, jeśli zdecydujesz się uwolnić z niewoli standardowych fryzur i znajomych kształtów, wybierz odważną fryzurę Mullet. Fryzura ta pozwoli Ci zmieniać się w zależności od nastroju lub potrzeb. Od najbardziej zwięzłego i naturalnego wyglądu po wygląd glamour.

Wystrzyżenie (undercut)

Dość krótka, stopniowana fryzura, w której w okolicy kości ciemieniowej i grzywki pozostaje duża masa włosów. Ale skronie i dolny blok z tyłu głowy są ogolone. Taka fryzura może nie mieć płynnego przejścia między strefami, doskonale ukrywa rzadkie włosy w okolicy skroni i z tyłu głowy.

 

Krótka kaskada

Jeśli twoje włosy wyglądają na zbyt miękkie i cienkie, najłatwiejszym sposobem, aby wizualnie były bardziej obszerne, jest użycie lekko nałożonych warstw we fryzurze, które zachowują kształt i linie. Na przykład kaskada z grzywką lub bez to dobry wybór w przypadku krótkich, cienkich włosów. Gdzie skrócone pasma w koronie i grzywce tworzą dodatkową objętość. Istnieje wiele odmian modnych grzywek: krótkich, wydłużonych, ukośnych lub niechlujnych.