Koty nigdy nie przestaną nas zadziwiać swoimi reakcjami: 15 zabawnych zdjęć kotów

Już wiele razy pisaliśmy, że koty rządzą Internetem. Dzisiejszy artykuł jest kolejnym potwierdzeniem tej teorii. Uroczość, wdzięk, królewska arogancja i nieopisana logika kotów sprawiają, że ludzie mają obsesję na punkcie tych puszystych bryłek.

Oczywiście czasami koty mogą być zbyt psotne i zacząć denerwować swoich właścicieli, ale to wciąż nasze ulubione niegrzeczne maluchy, które sprawiają, że nigdy się nie nudzimy.

„Cat_virus.exe” (nazwę można przetłumaczyć jako „Koci wirus”) to konto w sieci społecznościowej poświęcone wyłącznie kotom i ich dziwnym zachowaniom. Opis profilu mówi skromnie: „Cat Art Museum”.

Och, ten uśmiech

Zebraliśmy najlepsze zdaniem naszego zespołu zdjęcia ostatnich czasów: od śmiesznych póz po najbardziej niesamowite miejsca w których był kot. Jesteśmy pewni, że ​​wiele zdjęć wywoła uśmiech na Twojej twarzy, więc koniecznie przeczytaj artykuł do końca i napisz, które zdjęcie najbardziej Ci się podobało!

Historia Romeo i Julii

Nie, u mnie też jest dobrze

„Cat Virus” specjalizuje się w zdjęciach kotów zachowujących się tak dziwnie, jak to tylko możliwe. Patrząc na te zdjęcia, chcę powiedzieć, że zwierzak „załamał się”. 

Pysznie

Złość

To był ciężki tydzień…

Koty domowe często wydają się powściągliwe i niezależne. Dzieje się tak, ponieważ są potomkami samotnych łowców małych zwierząt, takich jak gryzonie i ptaki, i są właścicielami terytoriów, na których żyją. Sally Chamberlain – Specjalista ds. Zachowania zwierząt.

Zmęczony kot

Patrz jaki jestem silny!

Przodkowie kotów domowych rzadko mieli kontakt z innymi członkami swojego rodzaju, z wyjątkiem  wychowywania młodych. Koty postrzegają świat inaczej niż my i żyją na własnych zasadach. Sally Chamberlain

Kot złodziej

Kot świetlny

Pierwszą ludzką reakcją na dziwne zachowanie kota jest podniesienie telefonu i zrobienie zdjęcia, ale pamiętaj, że jeśli twój kot zachowuje się nietypowo, ważne jest, aby został zbadany przez lekarza weterynarii, aby wykluczyć problemy zdrowotne.

Idealna figura

Ciekawe co jest w tym słoiczku

Koty często próbują ukryć swoje choroby, ponieważ w naturze każda zewnętrzna oznaka słabości może narazić je na ataki większych drapieżników.

Ani chwili spokoju…

Jestem złym kotem!

Jest dobrze

Jeśli podobały Ci się te zdjęcia, nie zapomnij polubić i udostępnić ten artykuł znajomym!