Kolorowy francuski manicure na krótkie paznokcie: trend 2022 roku

Kolorowy francuski manicure na krótkie paznokcie, który powstał z prób urozmaicenia klasycznego francuskiego manicure możliwymi kolorami. Manicure zaskakuje bogactwem nowych kolorów i kształtów. Co więcej, taki wzór paznokci nie zmusza do malowania obu rąk w tym samym kolorze. Zobacz, jak piękny i prosty francuski manicure wygląda w stylu „różnych rąk”. Na przykład – główny akcent kolorystyczny po lewej stronie i neutralna biel po prawej. Alternatywnie obie dłonie lub nawet wszystkie paznokcie można ozdobić w różnych jasnych odcieniach lub na podstawie tego samego koloru. Mówimy o modnych nowościach francuskiego manicure na krótkie paznokcie.

Kolorowy francuski manicure na jednym palcu

Prawidłowe użycie palety pomaga dopasować porę roku, nastrój i stworzyć piękny wygląd na krótkich paznokciach. Uwagę przykuwa np. francuski manicure z czerwono-różowym akcentem, zwłaszcza na jednym paznokciu. Francuski manicure w kolorze niebieskim ma właściwości uspokajające.
Modne zielone lub żółte paznokcie – wprawią w dobry nastrój. Jasny francuski manicure w połączeniu z bielą nadaje się na różne okazje i do różnych celów. Jednocześnie w tak krótkim manicure dominuje precyzyjnie pomalowana, kolorowa końcówka paznokcia.

Srebrny francuski manicure na krótkich paznokciach

Nieśmiertelną klasykę możesz urozmaicić brokatem lub srebrnym lakierem hybrydowym. Jeśli masz bardzo krótkie paznokcie, ta technika pomoże wizualnie zwiększyć długość i kształt paznokci. Nie zapomnij o dekoracji: francuskie manicure bardzo łatwo można ozdobić złotą folią.

Złoty francuski manicure na krótkich paznokciach

Możesz pozostać wierna francuskiemu manicure, jeśli zrobisz klasyczny złoty francuski manicure. Zwróć uwagę na pomysły z nietypowym wzorem w kropki, gradientem lub cekinami, aż po elegancką kombinację beżowo-złotą. Nie mniej popularne w tym sezonie są opcje krótkiego francuskiego manicure w modnym, matowym fasonie.

Czarny francuski manicure na krótkich paznokciach

Tutaj wszystko zależy od upodobań: niektórym podoba się lekki wzór francuskiego paska, a innym czarna podstawa. A także nie poddawaj się stylu geometrii. Dla tych kobiet, które są bardzo odważne, dostępne są odmiany francuskiego manicure z czarnymi końcówkami i wzorami, które pasują.