Kobiety przed i po stylistce: 7 niezwykłych metamorfoz

Dobry makijaż daje Ci pewność siebie i chęć do życia. Słynna stylistka i wizażystka Goar Avetisyan jest głęboko przekonana, że ​​każda kobieta zasługuje na dobry wygląd.

Stylistka zasłynęła tym, że pomogła setkom kobiet z niedoskonałościami twarzy poczuć się równie pięknie na zewnątrz, jak i w środku. Ale lepiej raz zobaczyć, niż usłyszeć 10 razy.

Kobiety przed i po stylistce

Zacznijmy od tej kobiety. Dosłownie zrezygnowała z wyglądu i przez lata unikała wizyt w salonach kosmetycznych. Dzięki profesjonalnej pomocy stylistów ze studia Gohar Avetisyan zamieniła się w oszałamiającą piękność.

Wraz z pojawieniem się zmarszczek, plam starczych, worków pod oczami i opadających powiek – coraz trudniej jest wyglądać schludnie i atrakcyjnie bez uciekania się do makijażu.

Dlatego jeśli chcesz zmienić swój wygląd, aby wyglądać młodziej i atrakcyjniej, nie spiesz się z zapisami do plastyka, lepiej umów się na wizytę do stylisty.

A to jest matka Goar Avetisyan. Całkowicie nowa fryzura i elegancki makijaż cofnęły jej wiek o dekady.

A oto ciekawa historia – modelką Goar była jej piękna sprzątaczka Faina, która za każdym razem z zapartym tchem spoglądała na przemienione dziewczyny i kobiety, które na co dzień opuszczały pracownię Goar Avetisyan.

Niektórzy nazywają makijaż oszustwem i krzyczą z pianą w ustach, że musisz zaakceptować siebie takim, jakim jesteś. Łatwo powiedzieć, ujawnia Goar, ale ludzie nie mają pojęcia, z jakimi problemami psychologicznymi borykają się niektórzy klienci i jak trudno jest im wyjść z domu.

Czytaj więcej: Stylowa 50-latka – jak wyglądać modnie i młodo?