Kobiety, które przestrzegają tych 9 zasad, wyglądają lepiej niż inne!

Niektóre kobiety wyglądają nienagannie bez drogich ubrań, wyszukanych fryzur, wyrazistego makijażu, perfum i biżuterii. Jaki jest ich sekret? Sekret tkwi w ich stosunku do własnego ciała i własnego życia. Przestrzegając kilku prostych zasad, możesz wyglądać młodziej niż inne kobiety.

Zasady, dzięki którym będziesz wyglądać pieknie

1. Nie dotykaj włosów po stylizacji. Każdy dotyk sprawia, że ​​włosy stają się grubsze, cięższe i brzydsze. Nawet jeśli myślisz, że masz czyste ręce, i tak się pocą. Dlatego w ogóle nie dotykaj swoich włosów. W ten sposób będziesz mieć piękne włosy przez cały dzień.

2. Nie dotykaj twarzy po nałożeniu makijażu. Ręce się brudzą, a brud dostaje się na twarz. Dodatkowo makijaż wysycha w ciągu dnia, a każdy dotyk pozostawia ślady. Nie muszę tłumaczyć, co dzieje się z cieniami i tuszem do rzęs, gdy nakładasz rękę na oczy.

3. Włosy każdej kobiety gęstnieją w różnym tempie i należy je myć, gdy są brudne. Jeśli zauważyłeś, że twoje włosy gęstnieją co trzy dni, naiwnością jest myślenie, że czwarty dzień może być inny. Nawet jeśli Twoje włosy o poranku wyglądają dobrze, mogą Cię zaskoczyć w ciągu dnia.

4. Ta sama zasada dotyczy rąk. Jeśli wiesz, że lakier do paznokci wygląda dobrze w pierwszych 6 dniach, a w siódmym pęknięciu lub odpada, nie oczekuj cudów. Nawet jeśli rano paznokcie wyglądają dobrze, problemy mogą pojawić się wieczorem. Piękno to konsekwencja i dyscyplina.

5. To samo dotyczy ubrań. Jeśli wiesz, że biała bluzka pozostaje biała tylko przez jeden dzień, nie próbuj szczęścia po raz drugi.

6. Przygotuj swój strój wcześniej, wieczorem. Jeśli rano dowiesz się, że twoja ulubiona sukienka jest poplamiona lub koszula nie jest odpowiednio wyprasowana, to rano będziesz w złym humorze. A niezadowolona kobieta, ubrana w pomięte ubrania, wygląda śmiesznie.

7. Im jesteśmy starsi, tym bardziej cierpią nasze oczy. Jeśli obudziłeś się rano z wydatnymi workami pod oczami, kondycję skóry możesz poprawić krótkim masażem twarzy, który pobudza przepływ limfy i redukuje cienie. Następnie ukryj torebki korektorem.

8. Perfumy są zwykle nakładane na szyję i nadgarstki. Ale są bardziej korzystne miejsca: klatka piersiowa, brzuch, skóra za kolanami i okolica za uszami. Te obszary nie są oczywiste, ale łączy je jedno – dobrze utrzymują ciepło. A ciepło ciała pomaga równomiernie rozprowadzić zapach.

9. Znajdź linię życia. Zawsze powinieneś mieć zapasowy strój, w którym wyglądasz nienagannie niezależnie od kontekstu. Na nieprzewidziane sytuacje.