Kobiety, które nie biegają za mężczyznami, są szczęśliwsze: oto dlaczego!

Dlaczego niektóre kobiety nie potrafią zapanować nad swoimi uczuciami i są w permanentnej zależności od mężczyzn?

Pewnie dlatego, że miłość jest dla nich sensem życia, a reszta ma znacznie mniejsze znaczenie. Pewnie dlatego, że nie mają zainteresowań, celów ani wizji. Prawdopodobnie dlatego, że czują się bezbronne i potrzebują wsparcia emocjonalnego i materialnego. Prawdopodobnie dlatego, że mają niską samoocenę i pewność siebie. Prawdopodobnie dlatego, że boją się zostać same ze sobą.

Faktem jest, że przez większość czasu dla tych kobiet ważne jest, aby mieć mężczyznę u boku i nie zawsze ma znaczenie, czy jest kochana, czy nie. I nie zawsze ma znaczenie, który mężczyzna im towarzyszy, byleby był.

Z drugiej strony samotne kobiety, które nie odczuwają potrzeby posiadania mężczyzny u boku, to w większości osoby niezależne, które wiedzą, czego chcą w życiu, nie boją się wziąć odpowiedzialności za własne życie i nie potrzebuje czyjegoś towarzystwa, żeby czuć się dobrze.

Kobiety, które lubią samotność, robią to, ponieważ chcą być wolne, ponieważ wolność jest najcenniejszą rzeczą, a związek zawsze oznacza mniej wolności. Taka kobieta nie jest gotowa zrezygnować z wolności dla nikogo.

Prawda jest taka, że ​​osoba zrównoważona, spełniona, spełniona emocjonalnie i pewna siebie niekoniecznie potrzebuje partnera. Nie oznacza to, że wszyscy ludzie, którzy są w związku, są niespełnieni. Oznacza to, że im szczęśliwszy człowiek, tym mniej jest zależny od innych. I nie czuje potrzeby posiadania kogoś przy sobie za wszelką cenę.