Każdy może ubierać się podobnie do celebrytów!

Katie Sturino jest jedną z niezliczonych rzeczniczek kobiet zmagających się z samoakceptacją. Wykorzystuje media społecznościowe jako część swojej platformy, aby mówić o znaczeniu integracji kobiet o krągłych kształtach i udowadniać, że duże rozmiary też mogą być piękne. Ale chociaż twórczyni „The 12 ish Style” i autorka „Body Talk” nie jest obecnie sama w tym, co robi, jest uznawana za jedną z pierwszych kobiet, która stworzyła internetową społeczność kobiet o krągłych kształtach i nauczyła się, jak żyć pełnią życia.

Katie Holmes

Jej dwa projekty – „Make My Size” i „Supersize The Look” odniosły duży sukces i stały się popularne we wszystkich mediach społecznościowych. Tym razem będziemy udostępniać zdjęcia z jej nowego projektu „Supersize The Look”.

Olivia Wilde

Zanim została jedną z ekspertek ruchu body positive, Katie Sturino przebiła się przez świat mody. Najpierw była stażystka w Chane, potem „Project Manager” w Bobbi Brown, szybko stała się ekspertem w sztuce służenia, rozumienia i wyróżniania ludzi i marek, które je reprezentują. To doświadczenie pomoże jej później w jej projektach w przyszłości.

Nina Dovrev

„Supersize The Look” to projekt, poprzez którym Kate chce udowodnić ludziom, że nawet kobiety noszące rozmiar XL mogą wyglądać pięknie i stylowo w ubraniach gwiazd.

Hailey Pepper

Tym samym piękno, kobiecość, elegancja niekoniecznie zależą od rozmiaru ubrania.

Karlie Kloss

Kiedy mówi o swoim ciele, pierwszą rzeczą, którą Kate chce powiedzieć, jest to, jaka jest teraz słodka i opiekuńcza. Bo nie zawsze tak było. W ciągu 10 lat w modzie Katie Sturino naprawdę próbowała wszystkiego, aby zrzucić kilka kilogramów, wyglądać jak jej rówieśniczki, być szczupłą kobietą. Na próżno. W wieku 44 lat była zdesperowana, a jej mózg nieustannie dręczył ją myślami typu: „Jesteś taka gruba”.

Spohia Bush

Dopiero znacznie później zdała sobie sprawę, że jej ciało może nie być stworzone do rozmiaru 36/38 i że musi to zaakceptować i przestać je za to karać. Zrozumiała też, że jej przyjaciele nie są wolni od rozwodów, depresji, zwolnień, rozczarowań i niepowodzeń. Jednocześnie absurdem była myśl, że walka z dodatkowymi kilogramami wyniesie ją na wyżyny szczęścia.

Kate Middelton

Kaia Gerber

Olivia Holt

Zoe Kravitz

Sophia Richie

Kourtney Kardashian

Gwyneth Paltrow

Venessa Hudgens

Tia Mowry

Christina Najjar

Benito Skinner

Meghan Markle

Sara Foster

Meryl Streep