Kate Middleton, ostro skrytykowana przez fanów: nie używała dobrych kosmetyków!

Po obejrzeniu najnowszych zdjęć Kate Middleton fani księżnej, a teraz księżnej Walii, byli bardzo zdenerwowani. Wyobraź sobie, że przestraszyła ich twarz kobiety. Wiele osób uważa, że ​​Kate postarzała się w jednej chwili. „Czy on naprawdę ma 40 lat?” – pytali zdziwieni Internauci.

Teraz ktoś radzi Middleton, żeby lepiej o siebie dbała – żeby znalazła dobrego kosmetologa. Ktoś jednak współczuje Kate, bo ostatnio rodzinę królewską ogarnął wielki ból – zmarła królowa Elżbieta II. Zobaczmy, czy naprawdę wszystko jest tak źle, jak opisują użytkownicy w komentarzach.

Ostatnie zdjęcie Kate Middleton przestraszyły Internautów

Kate Middleton, jak zdecydowało wielu entuzjastycznie śledzących rodzinę królewską, jest przeciwniczką zabiegów kosmetycznych. Użytkownicy doszli do tego wniosku po obejrzeniu ostatnich zdjęć księżnej Walii. Niedawno Kate Middleton w towarzystwie męża spotkała się w Windsorze z księciem Harrym i Meghan Markle. Wspólnie oddali hołd zmarłej królowej Elżbiecie II.

Podczas wydarzenia zrobiono wiele zdjęć, które od tego czasu stały się viralowe. Na niektórych zdjęciach twarz Kate Middleton została sfotografowana na pierwszym planie. Dlatego fanom nie było trudno dostrzec wszystkie mankamenty w wyglądzie księżniczki: od worków pod oczami po opuchliznę na twarzy. A potem, jak to zwykle bywa, pod adresem Kate padło wiele krytyki.

Oto, co ludzie mówią w mediach społecznościowych. “Wory pod oczami znacznie ją postarzają”, “Tak, życie ją udręczyło. Troje dzieci – wynik jest oczywisty”, „Na pewno nie ma 50 lat? Znajdźcie jej dobrą kosmetyczkę!”, “Wygląda na bardzo zmęczoną. 

Wiele osób stanęło w obronie Kate

Może Kate Middleton naprawdę nie wygląda tak młodo jak zwykle. Ale jest ku temu powód. 8 września zmarła królowa Elżbieta II. Cała rodzina jest w żałobie. Dla Kate to wydarzenie było traumatyczne, więc nic dziwnego, że teraz nie wygląda najlepiej.

– Przestań źle mówić o Kate. Nie pomyślałeś, że rodzina królewska jest w żałobie, a ona płacze?”, „Kate jest smutna! Jak powinna wyglądać, jak uśmiechnięta wróżka?”, „Królowa odeszła. Oczywiście Kate ma zmartwienia i kłopoty. I tak zawsze wygląda świetnie. „Ona nie myśli teraz o pięknie, mądrale”. W ten sposób Kate była broniona przez wiernych fanów.

Ponadto Kate jest nieustannie porównywana do Meghan Markle. Według niektórych użytkowników 41-letnia Markle wygląda teraz znacznie lepiej niż Kate.