Kaskadowa fryzura na proste włosy: niezwykle piękne modele, które są modne w 2023 roku

Kaskadowe fryzury są zalecane zarówno do włosów kręconych, jak i naturalnie prostych. Są uniwersalne, dzięki zmienności warstw, długości, detali i technik. Możesz wybrać model dla każdego typu twarzy, wieku i stylu. Następnie proponujemy kilka modeli fryzur, które możesz wypróbować w tym roku.

Prosta, nowoczesna, bardzo praktyczna fryzura typu kaskada, która doskonale uzupełnia kobiecy wygląd. Istnieją spektakularne odmiany tego trendu, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

Fryzura z prostą grzywką

Długość fryzury, jak wspomniano powyżej, tak naprawdę nie ma znaczenia. Wybór zależy od chęci i gustu. Styliści zalecają średnią długość najczęściej, ponieważ jest bardziej wszechstronna i nadaje się do każdej struktury włosów. Grzywka też może być inna, jeśli masz trójkątną twarz – prosty kształt grzywki będzie Ci pasował idealnie.

Fryzura z grzywką po przekątnej

Prosta kaskada z ukośną grzywką to kolejne spektakularne rozwiązanie, szczególnie dla osób o okrągłej twarzy. Kształt twarzy jest natychmiast korygowany za pomocą takiej grzywki. Ukośną grzywkę można wykonać na różne sposoby, na przykład, aby uzyskać odważny wygląd, można ją przyciąć w połowie.

Fryzura z krótką grzywką

Grzywka nad brwiami jest niezwykle popularna w ostatnich latach. Świetnie wygląda z różnymi fryzurami, w tym kaskadowymi. Jeśli masz kwadratową lub okrągłą twarz, to krótka grzywka doskonale ją odświeży.

Fryzura z długą grzywką

Długie grzywki pasują każdemu, ale ważne jest, aby odpowiednio je ułożyć. Możesz lekko podkręcić grzywkę, aby zwiększyć stopień kobiecości. Jeśli chcesz nadać tej fryzurze wyjątkowego szyku, postaw na piękne kolory i nowoczesne techniki farbowania.

Prosta kaskada to świetna fryzura dla kobiety w każdym wieku. Wybierając grzywkę do tej fryzury, należy wziąć pod uwagę typ twarzy oraz swój własny styl.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!