Jeśli wątpisz w moc makijażu, spójrz na te ZDJĘCIA!

Niektórzy uważają makijaż za zajęcie absolutnie bezużyteczne, inni tworzą prawdziwe dzieła sztuki za pomocą kosmetyków. W końcu to makijaż może zmienić człowieka praktycznie nie do poznania bez interwencji rąk chirurga plastycznego. I po raz kolejny udowodnił to wizażysta z Serbii Stefan Subotic. Kobiety wychodzą z jego magicznych rąk odmłodzone i niesamowicie piękne.

Najważniejszą umiejętnością Stefana jest umiejętność „odmładzania” kobiet bez operacji. Stefan publikuje swoje prace w formacie „przed i po”.

Kobiety przed i po stylistce

Dobry makijaż zawsze działa odmładzająco. Aby ukryć plamy starcze, rozszerzone naczynka i worki pod oczami, potrzebujesz dobrego podkładu, np. MaxFactor.

Tak, makijaż może nie sprawi, że staniesz się inną osobą, ale doda Ci pewności siebie.

Przede wszystkim makijaż optycznie odmładza skórę, czyniąc ją świeżą, gładką i promienną. Po drugie, kosmetyki dodają energii i wigoru Twojej twarzy, szczególnie cienie do powiek i pomadki. Po trzecie, makijaż podkreśla rysy twarzy i nadaje jej wyrazistości.

Zobacz, jak dobrze wygląda ta kobieta!

Każda kobieta jest na swój sposób elegancka i pełna wdzięku. A wszystkie kobiety chcą podkreślić swoje wyrafinowanie, niezależnie od wieku.

Makijaż odświeża nie tylko skórę, ale także nastrój kobiety.

Kobieta na zdjęciu nie tylko wygląda, ale także czuje się piękniejsza i pewniejsza siebie.

Właściwy makijaż równoważy rysy twarzy, nadaje oczom wyrazistości, a twarzy zmysłowości.

Nawet jeśli wiek pozostawia ślad na Twojej twarzy, zawsze możesz dobrze wyglądać z dobrym makijażem.

Nie ma zadań, których cień do powiek i podkład nie są w stanie rozwiązać.

Czytaj więcej: 10 gwiazd, których nie rozpoznasz bez makijażu