Jeśli powie te 7 zwrotów, to cię oszukuje. Jak poznać, że on Cię okłamuje?

OZNAKI ZDRADY

Niewierność istnieje tak długo jak istnieje małżeństwo. Większość psychologów uważa, że ​​wszystko zaczyna się od braku komunikacji, a polska pisarka Magdalena Samozwaniec jest pewna, że ​​zwykła ciekawość może być pierwszym krokiem. Bez względu na przyczynę, niewierność jest największym strachem kochającej kobiety. Badania wykazały, że 56% mężczyzn, którzy mieli skok w bok, twierdzi, że są szczęśliwi w małżeństwie. Tak więc, chociaż są zadowoleni ze swojego małżeństwa, nadal sypiają z innymi kobietami. Jest coś na rzeczy, prawda? Bardzo trudno jest rozpoznać mężczyznę, który ma romans, ponieważ próbuje go ukryć. Ale to go nie uratuje. Psycholodzy zbadali ich zachowanie, więc po obejrzeniu filmu dowiesz się, jak rozpoznać niewiernego męża. Jest co najmniej 7 znaków, które mówi mężczyzna cię zdradza, to go zdradza:

  1. „Dzisiaj się spóźnię, mam dużo pracy”. Jeśli to zdanie jest częste w słowniku twojego mężczyzny, musisz być ostrożna. Za tymi słowami najczęściej ukryta jest zdrada. I co najbardziej zaskakujące, kobiety z reguły uważają, że mężczyzna jest naprawdę zajęty.
  2. „Nie naruszaj mojej osobistej przestrzeni”. Tak, oczywiście, możliwe, że twój mężczyzna jest introwertykiem, który nie lubi jak mu się szpera w jego rzeczach. Ale najczęściej wymawia to zdanie, gdy chce ukryć ślady swojej niewierności w telefonie czy laptopie i upewnia się, że nie będziesz mieć do nich dostępu.
  3. „Nie zrozum mnie źle”. Mężczyzna mówi to, gdy kobieta wątpi w niego i jego niekończące się wyjaśnienia.
  4. „Ja sam zrobię porządek”. Oznacza to, że mężczyzna twierdzi, że sam pozbiera i uporządkuje swoje ubrania. Oczywiście, jeśli zawsze był pedantem, nie jest to zaskakujące. Ale jeśli zdarzy się to nagle i nieoczekiwanie, prawdopodobne nie chce, abyś znalazła ślady zdrady na jego ubraniach, a zatem nie pozwala ci ich dotknąć.
  5. „Potrzebuję telefonu”. I nie rozstaje się z nim ani w łazience, ani w toalecie i bierze go do ręki zaraz, gdy tylko się obudzi. Jest to najbardziej oczywisty znak, że koresponduje ze swoją kochanką i jest bardzo uzależniony od niego.
  6. „Nie chce mi się dzisiaj”. To zdanie wyraźnie wskazuje, że mężczyzna otrzymał już od niej przyjemność, i ucieka się do zmęczenia, bólu głowy lub apatii. To zachowanie jest dziwne dla mężczyzn, dlatego powinnaś być ostrożna.
  7. „Nigdy nie będę cię oszukiwał”. Kiedy partner zapewni cię, że będzie najbardziej oddany i nie będzie patrzył za innymi kobietami, najprawdopodobniej chroni siebie, uspokaja sumienie. Możliwe, że jego romans jest w tym momencie w pełnym rozkwicie, a poczucie obowiązku wobec ciebie sprawia, że ​​zachowuje się jak najszlachetniejszy rycerz, który będzie ci wierny aż do śmierci. Czy słyszałaś te sugestie od swojego partnera? Nie wyciągaj pochopnych wniosków, porozmawiaj o swoich podejrzeniach, a wszystko stanie się jasne. 

Leave a Reply