Jeśli nie wyglądasz tak w wieku 60 lat, musisz zmienić swoją garderobę!

Wiele kobiet w wieku 60 lat są pewni, że są za starzy na kosmetyki, piękną stylizację, stylowe rzeczy i jasne dodatki. Nazywają się babciami, wybierają bluzy i odmawiają dbania o siebie.

To po prostu ogromny błąd, którego początki wywodzą się właśnie z poczucia własnej wartości. Warto powiedzieć, że w pięknym wyglądzie nie chodzi o pieniądze, a nie o ludzką naturę. Chodzi o wyczucie stylu, umiejętność odpowiedniego prezentowania się i oczywiście ogromne pragnienie, aby zawsze wyglądać pięknie.

Jak się ubrać w wieku 60 lat?

To proste, weźmy przykład Lyn Slater, mieszkanki Nowego Jorku. Patrząc na nią, możesz pomyśleć, że ta dama zdecydowanie pracuje jako stylistka, projektantka lub zajmuje wysoką pozycję w magazynie modowym. Ale w rzeczywistości nasza bohaterka przez długi czas pracowała jako socjolog i nauczycielka na uniwersytecie.

W Internecie szybko nazwano ją ikoną stylu, zdjęcia kobiety natychmiast rozrzucone po różnych magazynach, a nawet publikacjach internetowych. A wszystko zaczęło się po prostu – Lyn przyjechała na New York Fashion Week. Paparazzi myśleli, że jest gwiazdą lub projektantką mody, więc od razu zrobili dużo zdjęć.

Warto powiedzieć, że po tak nieoczekiwanym zbiegu okoliczności naprawdę założyła swój własny blog o modzie, który prowadzi do dziś. Nawiasem mówiąc, ona sama nie chciała być popularna, tylko marki natychmiast rzuciły się do Slater z propozycjami biznesowymi.

Lyn dopiero po raz kolejny udowadnia, że ​​moda i nowoczesne trendy pozwalają każdemu wyjść poza ustalone granice. W końcu najważniejsza jest umiejętność odpowiedniego prezentowania się, pięknego ubierania się, nawet w najprostszych rzeczach. Nawet jeśli uważasz się za starą kobietę, odrzuć takie myśli i idź za przykładem tej uroczej kobiety!