Jeśli czujesz, że wszechświat odwrócił się od Ciebie plecami i więcej tracisz niż wygrywasz, postępuj zgodnie z tymi zasadami!

Nie wszyscy niestety rozumieją rachunek szczęścia i podstawy zdrowego-harmonijnego działania, więc wspólnie to rozgryziemy.

Czym jest poczucie szczęścia i harmonii?

To wtedy czujesz się dobrze, bezpiecznie, spokojnie, przytulnie i komfortowo. Robimy wszystko dla szczęścia i żyjemy z tym celem – być szczęśliwym. Odłożyć określoną kwotę na zaplanowaną sprawę (wakacje, zakup sprzętu, remont czy co tam sobie wymarzysz) – oszczędzasz, prawda?

Oznacza to, że po otrzymaniu dochodu przez miesiąc, ostrożnie i cicho zakradasz się do swojej kryjówki i wkładasz tam pieniądze. W następnym miesiącu powtarzasz czynność.

Wniosek: zaoszczędziłaś pieniądze i kupiłaś to, co było zaplanowane. Wydawaj co miesiąc mniej niż zarabiasz. 

A teraz pamiętaj o tych, którzy postępują odwrotnie: wydają więcej niż otrzymują. Mają wieczne długi, kredyty i niechęć do życia oraz całkowitą nieufność do siebie. Są w pułapce.

Czy uważasz, że szczęście jest możliwe, jeśli oddasz się całkowicie, zabierając z siebie ciepło, miłość i życzliwość, nie otrzymując nic w zamian?

Nie. Bardzo szybko staniesz się moralnie i umysłowo biednym człowiekiem. Pogrążysz się w długach, apatii, złym samopoczuciu i braku wiary we własne siły.

Ale co z mocą? Zawsze masz siłę, po prostu wydajesz ją w absolutnie złym miejscu.

Nadszedł czas, aby przewartościować całe swoje życie. 

Wchodząc w interakcję z Wszechświatem, budując swoją harmonijną ścieżkę i podążając za głosem serca, słuchając swojej intuicji i wewnętrznego doradcy, nigdy nie znajdziesz się tam, gdzie będzie można stać się biednym na wszystkich frontach.

Sprawdzaj wszystko, z czym masz kontakt podczas dawania i otrzymywania

Praca

Płacą ci mało pieniędzy, a tam mija czas – całe życie.

Twoje działania:

Albo wykonasz tam całą dodatkową pracę i przegapisz weekendy w pracy, albo zdecydujesz się na odpowiedzialny krok i zaczniesz szukać innego miejsca pracy.

Praca powinna dawać oprócz pieniędzy satysfakcję.
Ale dopóki ona dostaje od ciebie wszystko, a ty nie dostajesz nic w zamian, okazuje się to bzdurą. A z każdym dniem będzie tylko gorzej.

Tak więc Wszechświat popycha cię w kierunku inteligentnej aktywności, ważnych kroków i wglądów.

Związek

Jeśli ciągle skaczesz z wachlarzem, dajesz na zewnątrz wszystkie swoje uczucia, całe serce i duszę, a w odpowiedzi tylko roszczenia lub serdeczne słowo raz w roku na obietnicę, odejdź.

Prawo wszechświata: jeśli więcej tracisz niż wygrywasz, to znaczy, że nie jesteś we właściwym miejscu!

Żyjąc w trybie „wieczny minus” usychasz, służysz, stajesz się użytecznym pracownikiem i wygodnym partnerem. W takim okresie nie otrzymasz bonusów, radości, szczęścia i żywych emocji. Nie otrzymasz nagrody w postaci miłości i sukcesu. Jesteś wiecznym dłużnikiem.

Jeśli spodobał Ci się artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!